Verknipt w mgnieniu oka wyprzedał stadion w Holandii. Za chwilę zrobi to samo z warszawskim Torwarem

Holenderska seria imprez z muzyką hard techno dokonuje ekspansji na Europę. Już 9 lutego pierwsza edycja Verknipt Poland.

sunrise

Polska lubi szybko – i sukcesywnie przekonujemy się o tym w ostatnich kilku latach. Szczególnie okres popandemiczny przyniósł większe zainteresowanie sceną techno, z coraz większym naciskiem na tę część z przedrostkiem “hard”. Trend ten widać w całej Europie, na co jedną z odpowiedzi jest seria Verknipt. Holenderski promotor zaczynał od imprez w klimatach house i techno, ale w ostatnim czasie skupił się na brzmieniach rave i hard techno. Brand ten w głównej mierze znany był w krajach Beneluksu, ale sława ta w ostatnim czasie rozlała się de facto na całą Europę. W najbliższym czasie eventy pod nazwą Verknipt odbędą się między innymi we Włoszech, Turcji, Węgrzech oraz Portugalii. Na tej liście widnieje także Polska.

Debiut Verknipt w Polsce

Pierwsza edycja Verknipt Poland zapowiedziana została na 9 lutego. Miejscem dwunastogodzinnego rave’u będzie warszawski Torwar. Wystąpią tam postaci docenione już przez fanów hard techno, podobnie jak ci, których słuchacze dopiero poznają. Lineup Verknipt Poland wygląda następująco:

kalendarz

Alignment
DIØN
Don Woezik
DYEN
Nico Moreno
Raxeller
Sept
Shlømo
Vendex
Umut

kalendarz

O sile brandu Verknipt niech świadczy wyprzedanie w mgnieniu oka 40 tysięcy biletów na imprezę, która odbędzie się 20 lipca na Amsterdam Arena. Będzie to prawdopodobnie największy rave na świecie. W te tony wpisuje się także – choć jeszcze nie w aż takim rozmiarze – polska edycja imprezy. W sprzedaży zostało już naprawdę niewiele biletów – w cenie 261,90 zł dostępne są one pod tym linkiem. Sold out zupełnie nas nie zdziwi – a, że organizatorzy już zapowiedzieli, że w sytuacji sukcesu tej edycji Verknipt mogłoby odwiedzać nasz kraj nawet dwa razy w roku, to przyszłość tej serii nad Wisłą jest już chyba pewna.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?