Vini Vici i Reinier Zonneveld ze wspólnym singlem. “Potężna fuzja naszych brzmień”

Holenderski producent nie przestaje zaskakiwać. Po kolaboracjach z Hi-LO czy Arminem czas na collab z Vini Vici.

kalendarz

Reinier Zonneveld nie przestaje zaskakiwać i zdecydowanie nie zamierza spoczywać na laurach jeśli chodzi o współprace z innymi artystami. Po kawałkach z Angerfistem, Carlem Coxem i Arminem van Buurenem oraz odświeżeniu klasyka od D-Devils przyszedł czas na kolaborację z formacją Vini Vici.

Kolejna kolaboracja Holendra

Jak już wspomnieliśmy, Holender nie próżnuje, jeśli chodzi o współpracę z innymi artystami. Kolejna z nich jest nie mniej zaskakująca od poprzednich. Tym razem zdecydował się na współpracę z Izraelskim duetem Vini Vici, który także ma na koncie duże collaby. Izraelski duet działał z takimi postaciami, jak Armin Van Buuren, Steve Aoki czy Dimitri Vegas & Like Mike. Owocem tej współpracy jest kawałek zatytułowany “Distorted Reality”, który ukazał się w labelu Zonnevelda – Filth on Acid.

emuze.me

Muzycznie świetnie się dogadujemy, a wspólna praca nad tym utworem była świetną zabawą. Przeprowadziliśmy burzę mózgów w studio, improwizując i obserwując co będzie dalej. Często grałem „Distorted Reality” jako ID w moich ostatnich setach i zawsze miło jest zobaczyć fantastyczną reakcję publiczności i ile osób prosiło nas, abyśmy w końcu wypuścili ten utwór!

Reinier Zonneveld

Ten kawałek to potężna fuzja naszych brzmień i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z efektu końcowego. Praca z Reinierem to była czysta przyjemność i nie możemy się doczekać kolejnej współpracy”.

Vini Vici

Zachęcamy do zapoznania się z owocem jego współpracy z Vini Vici. Bez wątpienia może on stać się hitem na festiwalach.


foto: Mark Richter

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?