Tune Of The Year

O wirtualnej edycji jednego z największych festiwali na świecie pisaliśmy na Shining Beats nieraz. To, co wyróżnia Tomorrowland na tle innych streamów, to rozmach transmisji. Organizatorzy przygotowali specjalny wirtualny świat, do którego mogą dołączyć klubowicze z całego świata. Ci, którzy wahają się, czy wydać 20 dolarów na dostęp do Tomorrowland Around The World, będą mieli teraz łatwiej z podjęciem decyzji. W sieci pojawiło się bowiem kilka fragmentów setów przygotowanych na sobotę i niedzielę.

Z rozmachem

Największą uwagę skupia najdłuższe, bo niemal pięciominutowe nagranie z występu Alana Walkera. I musimy stwierdzić, że organizatorzy odwalili kawał dobrej roboty. Wirtualny świat prezentuje się wyśmienicie, nie brakuje wizualnych efektów, które urozmaicają transmisję. Zapowiedź tego, co zobaczymy już jutro, jest dostępna na portalu YouTube.

Timetable

Lineup dwudniowej transmisji jest wyjątkowy. Nie zabrakło największych gwiazd z Martin’em Garrix’em czy Arminem van Buurenem na czele. Fani techno również będą zadowoleni, bo w lineupie znalazły się między innymi Charlotte de Witte i Amelie Lens. Są też niespodzianki, bo na wirtualnym Tomorrowland wystąpi… Katy Parry. A to wszystko aż na ośmiu różnych scenach. Poniżej prezentujemy rozkład jazdy.

Kupić czy nie kupić?

Każdy z was zastanawia się pewnie, czy wykupić dostęp. My w tym wyborze wam nie pomożemy, gdyż sami mamy rozdarte serce. Płatny stream to rzadkość w świecie muzyki elektronicznej, lecz zdajemy sobie sprawę, że nakład pracy wykonany przez Tomorrowland jest duży. Warto rozważyć i spotkać się ze znajomymi, by wspólnie złożyć się (20 euro za oba dni) i przeżywać transmisję. Jest jednak ryzyko (i to całkiem spore), że ekskluzywne sety za jakiś czas i tak wylądują w internecie. Decyzję więc zostawiamy każdemu z osobna.

Tune Of The Year