Vitalic już w ten weekend zagra w Polsce – i to dwa razy

Utalentowany francuski twórca odwiedzi Polskę już w tym tygodniu. 2 czerwca wystąpi w Katowicach, zaś dzień później – w stolicy.

emuze.me

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego fanom ambitnej tanecznej elektroniki nie trzeba przedstawiać. Ci którym aura podczas ubiegłorocznego FEST Festival nie była straszna mieli okazję posłuchać artysty na Arena Stage podczas wydarzenia organizowanego przez agencję Follow The Step.

Muzyka z rąk artysty pochodzącego z Dijon to mieszanka transowych rytmów, energii i oldskulowych brzmień. Wszystko to okraszone szczyptą humoru. W jego poprzednich longplay’ach mieliśmy okazję dać się porwać w wir klasycznego techno, bezkompromisowego electro oraz starego dobrego disco. Na ostatniej płycie producent przypomina, że nad Sekwaną wciąż wiedzą, jak robić dobrą muzykę klubową.

Aż dwa razy w Polsce

W ramach prezentacji swojego zeszłorocznego albumu artysta odwiedzi w najbliższy weekend dwa miasta. W najbliższy piątek (2 czerwca) zagra live act w Katowicach, w klubie P23. Dzień później zaś Francuz zamelduje się w Warszawie – konkretnie w Pradze Centrum. Ten drugi koncert będzie ciekawym pomysłem dla osób, które będą chciały przedłużyć swoją zabawę po tym, jak Martin Garrix zakończy swój set podczas Orange Warsaw Festival. Bilety do obu lokalizacji w dalszym ciągu są dostępne – w cenie 99 zł w Katowicach (tutaj) i 139 zł w Warszawie (tutaj).

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?