Polska producentka podbija Anjunadeep. VONDA7 wydała deep house’ową EPkę z utworem… po polsku!

Sylwia Kubicka aka VONDA7 ponownie prezentuje swoją muzykę w labelu Anjunadeep. W jej najnowszej EPce jest też… polskojęzyczny utwór!

kalendarz

Sylwia Kubicka aka VONDA7, od kilku lat godnie reprezentuje nasz kraj na scenie house i techno. Tym razem możemy podziwiać jej nowy materiał, złożony z trzech utworów w kultowym Anjunadeep!

W branży klubowej rozpoczynała jako dziennikarka i fotoreporterka, później jej miłość do muzyki elektronicznej przerodziła się w chęć do tworzenia i grania. Sylwia Kubicka, znana z aliasu VONDA7, od prawie dekady zachwyca undergroundowy świat swoimi produkcjami i setami.

Jej pierwszym wielkim sukcesem było wydanie utworu “Epiphany” w labelu Guya Gerbera – Rumors, na potrzeby kompilacji “Chinese Whispers” w 2014 roku. Później pojawiały się wydania m.in. w: Last Night On Earth (Sasha), Lost & Found (Guy J) czy choćby KMS Kevina Saundersona. Przez jej karierę przewinęło się wiele potężnych aliasów. Naszą rodaczkę remiksowali między inntmi Pig&Dan, Tiger Stripes, Kevin de Vries, Raito (z którym Sylwia stworzyła też dwa wspólne utwory) czy Will Easton. Sama miała możliwość stworzenia oficjalnych interpretacji produkcji takich artystów, jak: Sasha, Henry Saiz czy The Micronauts.

W 2018 roku założyła wytwórnię art | werk, gdzie trzy lata temu wydała swój debiutancki album, pt. “Let Go”. 2021 przyniósł jej jeszcze jedno ważne wydarzenie, które bezpośrednio wiąże się z głównym tematem dzisiejszego artykułu. 1 czerwca ukazała się osiemnasta odsłona “Anjunadeep Explorations”, na której zaprezentowano między inntmi kawałek Sylwii, zatytułowany “You’re My Swiss Watch”.

emuze.me

EPka z… polskojęzycznym trackiem

Nowy rok otwiera się dla niej powrotem do deepowego labelu Above & Beyond i Jamesa Granta z debiutancką EP-ką – “High Tide“. Na wydawnictwie, które zostało wydane 2 lutego (środa), odnajdziemy trzy premierowe utwory Polki.

Tytułowe “High Tide” to przyjemna kompozycja – dynamiczna i bardzo pasująca do Anjunadeep.

Jeszcze ciekawszym przypadkiem jest numer “Lepiej Mi”. Jest to bowiem prawdopodobnie pierwszy kawałek z tytułem po polsku w całym uniwersum Anjuna. Na samym tytule jednak niespodzianki się kończą – deepowemu brzmieniu towarzyszą wszak wstawki wokalne w naszym języku (“Gdy jestem z Tobą, lepiej mi”).

ultra

Zamykający EPkę kawałek “99“, to – jak przyznała sama Sylwia – najwolniejsza produkcja w jej karierze (tytułowe 99 uderzeń na minutę). Melodia i brzmienie instrumentów naszej rodaczki mogą sprawić, że przeniesiecie się myślami do wakacyjnych lokalizacji.

VONDA7 “High Tide EP” – posłuchaj

Materiał ten broni się naprawdę znakomicie i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze więcej okazji na to, aby wspominać o sukcesach rodzimej producentki.

Pełną EPkę możecie przesłuchać poniżej.

kalendarz

emuze.me

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?