We Love Trance: Club Edition już po raz 44. – tym razem za deckami Cold Blue i Robbie Seed

22 października w poznańskim klubie 2progi wystąpią między innymi Cold Blue oraz Robbie Seed. Start imprezy o 21:00.

sunrise

Jednym z integralnych elementów wielkopolskiej sceny klubowej niewątpliwie jest seria imprez We Love Trance: Club Edition. Już od ponad dekady do różnych poznańskich miejscówek zapraszane są warte uwagi – szczególnie dla koneserów – zagraniczne postaci sceny trance. Jeśli komuś z kolei zależy na przeglądzie kadr polskiej sceny, to także znajdzie to właśnie tam. Na imprezach WLT pojawiała się bowiem niemal cała czołówka rodzimego trance’u, ale także te mniej znane postaci. Całkiem niedawno – bo w maju – odbywała się specjalna, bo urodzinowa edycja wydarzenia. W międzyczasie był jeszcze plenerowy epizod w miejscówce o nazwie KontenerART, gdzie pod koniec sierpnia zagrał między innymi Nitrous Oxide. Przyszedł jednak czas na otwarcie sezonu klubowego – a ten dla fanów uplifting trance’u rozpocznie się naprawdę mocnym akordem.

A imię imprezy czterdzieści i cztery

Przed nami 44. edycja We Love Trance: Club Edition. 22 października w poznańskim klubie 2progi na dwóch scenach wystąpi 13 postaci. Na czele lineup’u stoi mający już ponad 2 dekady stażu na scenie Cold Blue. Jego utwory na przestrzeni lat pojawiały się w czołowych trance’owych labelach, takich jak Future Sound Of Egypt, Kearnage czy Subculture. Możemy więc się spodziewać naprawdę dobrego występu.

kalendarz

Oprócz zagranicznego gościa, za deckami zamelduje się polski skład. Na jego czele stoi Robbie Seed, o którym pisaliśmy na naszych łamach już niejednokrotnie. Damian bardzo mocno rozwinął swoją karierę przez ostatnie lata – a to głównie za sprawą działań z Andrew Rayelem. Polak wydaje swoje utwory u niego i z nim, a to oczywiście ma wpływ na rozpoznawalność wśród trancemaniaków. W tym roku jego występ na Sunrise Festival był oceniany jako jeden z najlepszych na Blue Stage. Czy set na WLT przebije kołobrzeski wykon? Przekonamy się już wkrótce.

kalendarz

Skład dopełnia wiele twarzy znanych z poprzednich edycji imprez – zagrają więc między innymi Jackob Rocksonn, Aquatic Simon czy Jackob Roenald. Pojawi się także Tiddey – jeden z dwóch Polaków, którzy jak dotąd pojawili się w rankingu DJ Mag Top 100 DJs.

Jak zawsze, impreza będzie mieć charakter charytatywny. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na rzecz Marysi Włodarczyk – 11-latki, która od urodzenia zmaga się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym – Hemiplegią.

sunrise

Bilety na event dostępne będą w kasie klubowej w dniu imprezy i będą kosztować 40 złotych. Więcej informacji znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu. Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?