kontakt

Muzyka trance cieszy się w hierarchii polskiego clubbingu sporym uznaniem. Co prawda kiedyś było ono znacznie większe, ale w dalszym ciągu imprezy z takimi brzmieniami znajdują swoją rzeszę fanów. Zazwyczaj opisujemy tutaj wydarzenia większe – takie jak Dreamstate Europe czy Tranceformations – ale między nimi w różnych miejscach kraju odbywają się również mniejsze eventy. Często to właśnie na nich można usłyszeć mniej znane, acz szanowane przez trancemaniaków aliasy – tak z Polski, jak i z zagranicy.

We Love Trance po raz czterdziesty

Niemało na ten temat do powiedzenia mają organizatorzy serii imprez We Love Trance Club Edition, która w ten weekend odbędzie się po raz 40.

Podczas imprez z tej serii swoją obecnością polskie parkiety (głównie w Poznaniu, ale nie tylko) uświetniły występy takich aliasów, jak Driftmoon, ReOrder, Paul Miller, Will Rees, Daniel Kandi czy Darren Porter. Innymi słowy – ważne dla fanów trance’u postaci, które może i gwiazdami światowego formatu nie są, ale za to nadrabiają jakością i pasją. Ważnym składnikiem tej serii byli także polscy gracze – na WLT CE grała niemal cała polska topka sceny trance. Nie zabrakło więc takich postaci, jak Arctic Moon, Matt Bukovski, Nitrous Oxide czy Robbie Seed.

Mocne granie w Poznaniu

Czterdziesta impreza będzie z pewnością dobrą okazją do wspominek, ale także do dobrej zabawy. Na czele lineup’u stoją Paul Denton (dla którego będzie to premierowy występ w Polsce) oraz polski reprezentant – Indecent Noise. Oprócz dwóch headlinerów, za deckami stanie jeszcze wielu innych DJów i producentów – wśród nich chociażby Andy Elliass, DJ Driver, Maywave czy Rafuss.

Poniżej znajdziecie timetable wydarzenia.

FRESH STAGE
21:00 Matt Bird
22:00 Anven
23:10 Maywave
00:20 Paul Denton
03:20 Indecent Noise
04:50 Aquatic Simon

BACK 2 BACK STAGE
21:00 Adrian Sinisse b2b Andy 1
22:30 Andy Elliass b2b Deep Fog
00:00 Jackob Rocksonn b2b Jackob Roenald
01:30 DJ Driver b2b Dj T-Storm
03:00 Rafuss b2b Friends

Gdzie, kiedy i za ile?

Impreza odbędzie się 29 stycznia (sobota) w poznańskim klubie 2progi. Bilety będą dostępne na wejściu w cenie 35 zł (do 22:00) i 40 zł (po 22:00). Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu.

kontakt