kontakt

Warszawa nocą to miejsce, w którym nie brakuje imprezowego życia. Niektórymi eventami warto się jednak szczególnie zainteresować, gdyż nierzadko można trafić na zagraniczne gwiazdy, nieczęsto odwiedzające Polskę. Jednym z takich wydarzeń będzie impreza organizowana przez White Widow Records, na której pojawi się belgijski DJ SIEGE, który do tej pory wydawał w takich labelach jak Toolroom czy Spinnin’ Deep. Oprócz tego, organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji.

Porządna dawka House Music

Na uwagę zasługują aż dwie sceny – Main Stage oraz Dark Stage. Na tej pierwszej oprócz głównej gwiazdy wieczoru usłyszymy nazwiska takie jak Weikum, MRJ, Paul Sun czy Veless. Drugą sceną będą rządzić natomiast AN_KA, Hornet, Kvvark, Santos Junior, GRAM czy Shaqoo. Szykuje się duża dawka muzyki, gdzie fani muzyki House z pewnością znajdą coś dla siebie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „TECHNO KULTURA SATURDAY 25/09 WhtWidow REC Ehoncaše pres. SIEGE TOOLROOM, SAVED RECORDS MAIN STAGE WEIKUM MRJ RYTMIK PAUL SUN VELESS DARK STAGE GRAM SANTOS JUNIOR AN_KA KVVARK SHAQOO HORNET”

White Widow Showcase rozpocznie się dzisiaj o godzinie 22:00 w klubie Techno-Kultura przy ulicy Szwedzkiej 2. Bilety na event, na którym wystąpi SIEGE będą kosztować w zależności od godziny od 20 do 30 zł. Jest to jak najbardziej optymalna cena aby zobaczyć artystę, który występował chociażby na Tomorrowland. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt