kontakt

Kalendarz premier spod szyldu SBM Label z roku na rok coraz bardziej się zapełnia. W tym roku otrzymaliśmy już cztery płyty. W styczniu mogliśmy cieszyć się z nowej odsłony Hotelu Maffija, w lutym słuchaliśmy genialnie lirycznego Jana-rapowanie, natomiast w marcu wyszedł pierwszy singiel promujący „EXTRAVAGANZE”. Ponadto ostatnio swój debiut wydawniczy w SBM świętował Kinny Zimmer z „Letniskiem”. Wygląda na to, że wytwórnia na tym nie przestanie.

Tajemnicza zapowiedź

White 2115 na Instagramie dodał tajemniczy post, zawierający nagranie z rozmowy telefonicznej. Wspomina na nim, że chce, aby te wakacje były takie jak wcześniej i ma nadzieję, że w czerwcu wszystko wróci do normy. Wygląda to na zapowiedź długo wyczekiwanej płyty, której możemy się spodziewać już w czerwcu.

Chwilę później na Instastory White’a otrzymaliśmy prośbę o wysłanie mu starych klipów lub zdjęć z nim. Wszystko to aby, zrealizować teledysk do utworu „Pretty Boy”. Fani mają nadzieję, że znów wakacje zostaną “pomalowane na biało”.

Nadszedł czas na After Party?

Nazwany następcą „Californii”, „After Party” to jeden z najbardziej wyczekiwanych numerów od White’a. Niestety, pomimo ogromnego hype’u nigdy nie został oficjalnie wydany. Pierwszy snippet dostaliśmy już 2 lata temu. O utworze zrobiło się głośno ostatnio podczas jednego z live’ów. Temat, co jakiś czas wskrzesza sam raper, śpiewając wersje ze snippetów na koncertach. Poniżej jeden z nich. Jest duża szansa, że długo oczekiwany track zobaczymy na nowym albumie pt. „Pretty Boy”.

kontakt