kontakt

Festiwal Wisłoujście to jedna z nielicznych imprez, która odbyła się w 2020 roku w Polsce. Event organizowany przez agencję Follow The Step w gdańskiej Twierdzy Wisłoujście ponownie odbędzie się w tym roku. Wzorem zeszłorocznej edycji, festiwal swoje bramy otworzy w dwa ostatnie weekendy sierpnia.

Lineup pierwszego

Tegoroczna edycja festiwalu, w który dominuje muzyka house i techno, ponownie zaplanowana jest na dwa weekendy. Są to dwa ostatnie weekendy wakacji – a więc 20-22 oraz 27-29 sierpnia. Sprzedaż biletów na ten pierwszy termin już wystartowała – bilet jednodniowy kosztuje od 149 zł. Poznaliśmy również lineup pierwszego weekendu. W Twierdzy Wisłoujście wystąpią Pysh, Klaudia Gawlas czy Catz n Dogz.

Opublikowany przez Wisłoujście Środa, 28 kwietnia 2021

Jak podają organizatorzy imprezy, wkrótce poznamy skład na drugi weekend.

Jeszcze sporo czasu

Do otwarcia bram festiwalu zostało jeszcze sporo czasu. Na chwile obecną nie znamy jeszcze szczegółów związanych z ewentualnymi obostrzeniami sanitarnymi. Możemy się jednak spodziewać, że – organizatorzy wzorem ubiegłego roku – będą przygotowani na każdą ewentualność. Obecne luzowanie obostrzeń daje jednak nadzieję, że festiwal odbędzie się bez większych przeszkód i fanom house’u i techno będzie dane spędzić miło czas na koniec wakacji.

kontakt