Wisłoujście 2022 – Wystartowała sprzedaż biletów, na samej imprezie planowane nowości

Już po raz piąty trójmiejska twierdza Wisłoujście zamieni się w arenę trzydniowego festiwalu z muzyką house i techno.

silesia beats

Wisłoujście jest wyjątkowym wydarzeniem na letniej mapie polskich festiwali. Jako jedna z niewielu imprez tego typu, pomimo pandemii odbywała się regularnie, bez większych przeszkód. To wszystko w głównej mierze dzięki w pełni polskiemu lineupowi, który rokrocznie dowozi wiele dobrego grania. Po raz piąty festiwal będzie miał miejsce na terenie zabytkowej twierdzy Wisłoujście na terenie Gdańska. Właśnie wystartowała sprzedaż karnetów. W jakich dniach odbędzie się święto lokalnej elektroniki i za jaką cenę? O tym przekonacie się poniżej.

Środek sierpnia w Twierdzy

Wydarzenie organizuje agencja Follow The Step, której pomagają w tym cenione polskie kluby – stołeczna Smolna, poznańska Tama, trójmiejski Sfinks700 i krakowski Prozak 2.0. W tych miejscach bardzo często grają artyści, którzy zasilają lineup Wisłoujścia, więc stali bywalcy powinni być dobrze zaznajomieni ze składem, na który jeszcze parę chwil poczekamy. Nie musimy czekać za to na inne szczegóły – święto polskiego house’u i techno odbędzie się bowiem w dniach 19-21 sierpnia 2022. Prócz dobrej muzyki uczestnikom będą towarzyszyły klimatyczne dekoracje czy strefy wypoczynkowe i gastronomiczne. W tym roku organizatorzy obiecują nowości. Jakie? Dowiemy się za jakiś czas.

jay_cluss

Wystartowała już sprzedaż biletów. Za możliwość trzydniowej zabawy w monumentalnej fortyfikacji trzeba zapłacić 279 zł w puli Early Bird. Dostępne są również wejściówki jednodniowe. Na bilet na piątek lub sobotę należy przeznaczyć 169 zł, a ostatni dzień imprezy (niedziela) został wyceniony na 69 zł. Zakupu możecie dokonać pod tym linkiem.

ultra


foto: Artur Nowicki

kalendarz

silesia beats

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?