Młodzi polscy producenci otwierają własny label. House Vision wydaje już pierwsze numery!

WKB i PrezS – te aliasy mogą Wam wiele nie mówić. Może być to jednak kwestia czasu – panowie bowiem startują z własnym labelem.

pdc

Coraz więcej producentów postanawia iść własną drogą i stać się niezależnym, dzięki czemu powstają kolejne labele. Na polskim rynku nie mam niestety ich zbyt dużo, dlatego powstanie nowej wytwórni warto odnotować. Na ten krok zdecydowali się Damian Jasiński aka WKB i Szymon Szatkowski aka PrezS, którzy założyli House Vision.

Głównie Lithuanian Bass

Młodzi i zdobywający dopiero rozgłos Polacy zdecydowali się na ten krok, gdyż – jak zauważyli – nasi producenci mają problemy z wydawaniem swoich utworów. House Vision chce się skupić głównie na tak zwanym Lithuanian Bass, który za sprawą takich artystów jak Dynoro stał się niezwykle popularny.

Jakiś czas temu przeglądając media społecznościowe zauważyliśmy, że Polscy producenci najczęściej mają spore problemy wydania w labelu utworów, których gatunek określa się jako Lithuanian Bass. Razem z PrezS podjęliśmy decyzję o założeniu House Vision czyli wytwórni skupiającej się głównie właśnie na tym gatunku

Damian Jasiński aka WKB

Jeszcze formalności

Pomimo, iż pierwszy utwór nakładem nowego labelu ujrzał już światło dzienne, to Damian i Szymon wciąż załatwiają formalności, by House Vision stała się oficjalnie zarejestrowaną wytwórnią. Ten stan rzeczy może chwile potrwać, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkich spraw związanych z naszym projektem, zarówno tych prawnych jak i tych związanych z naszymi pomysłami na rozwój. Za sobą mamy premierę pierwszego utworu a następna premiera ustalona jest na 16 maja. Przewidujemy, że House Vision będzie oficjalnie labelem maksymalnie w przeciągu dwóch miesięcy.

Damian Jasiński aka WKB

I ty możesz podesłać demo

Ważna kwestia dla młodych i perspektywicznych twórców – linia do wysyłania demek jest otwarta. Jak twierdzą twórcy labelu, House Vision jest otwarte na wszystkich – zwłaszcza na młodych producentów, którzy dopiero budują swoją karierę.

Mamy nadzieję, że ten projekt da dużo możliwości wielu producentom i pozwoli nam stworzyć społeczność wspierającą ich w dalszej karierze oraz nas w tym co robimy. Dema utworów można wysyłać na adres housevisiondemo@gmail.com, jesteśmy aktywni praktycznie 24/7.

Szymon Szatkowski aka PrezS

Dodatkowych informacji o nowym tworze można szukać na social mediach House Vision oraz samych właścicieli. My ze swojej strony trzymamy mocno kciuki, by młoda polska wytwórnia namieszała na rodzimej scenie muzyki elektronicznej. Wszak od przybytku głowa nie boli!

pdc

Total
34
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?