Worakls powraca do Polski z połączeniem elektroniki i muzyki klasycznej. Będą dwa koncerty

Projekt Worakls Orchestra po udanym występie na ubiegłorocznej edycji festiwalu Audioriver powraca do Polski już tej jesieni.

kalendarz

Melodyczne brzmienia sprzedają się nad Wisłą naprawdę dobrze. Widzieliśmy to wielokrotnie na występach wielu różnych postaci reprezentujących ten skrawek sceny. Widać to było także na dotychczasowych gigach francuskiego DJa i producenta o pseudonimie Worakls. Fani elektroniki mieli okazję zobaczyć go w akcji nad Wisłą już kilkukrotnie – w tym w ubiegłym roku na festiwalu Audioriver w wyjątkowej formie, w której zobaczymy go już tej jesieni.

Elektronika i klasyka w jednym

23 listopada w stołecznej Progresji czeka nas wydarzenie (a w zasadzie dwa) z udziałem Worakls Orchestra. Oprócz twarzy całego przedsięwzięcia, na scenie pojawi się grupa dwudziestu klasycznych muzyków. W tym gronie znajdzie się także sześciu solistów z różnorodnych środowisk. Pod względem czysto muzycznym czeka nas miks elektroniki z muzyką klasyczną – co po prostu musi robić wrażenie. Zresztą, przekonać o tym możecie się już teraz, sprawdzając występ projektu w ramach kultowego Cercle.

kalendarz

Worakls Orchestra da swój koncert 23 listopada dwukrotnie – o 18:00 i 21:15. Pierwotnie miała mieć miejsce tylko ta późniejsza sztuka, ale z racji wysokiego zainteresowania dołożono dodatkową. Bilety dostępne są w cenie od 189,80 zł w bileterii Biletomat. Więcej informacji znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?