world club dome 2019

World Club Dome ogłasza 74 artystów z lineup’u czerwcowej imprezy. W składzie również Polacy

W czerwcu 2021 roku planowana jest pierwsza po pandemicznej przerwie edycja World Club Dome. Poznaliśmy właśnie pierwszą fazę lineup’u.

2sher

W ostatnim czasie niewiele takich informacji, jak ta, którą właśnie czytacie. Niemniej mamy nadzieję, że rok 2021 będzie zdecydowanie lepszy niż ten, który właśnie minął i będzie nam dane wszystkim spotkać się w klubie lub na festiwalu. Światełko w tunelu na lepsze jutro daje niemiecki festiwal World Club Dome, który właśnie ogłosił lineup czerwcowej imprezy.

Mieszanka wybuchowa

WCD ma odbyć się między 3 a 6 czerwca w Deutsche Bank Park we Frankfurcie. Może być to zatem jeden z pierwszych wielkich festiwali, które powrócą w 2021 roku w Europie. Organizatorzy zadbali o to, by rozpieścić fanów różnych gatunków muzyki elektronicznej. W lineupie znaleźli się między innymi Claptone, Tchami, Timmy Trumpet czy Dimitri Vegas and Like Mike. Swoje sety zaprezentują również panie – chociażby Nina Kraviz, Monika Kruse czy Anna Reusch. Nie lada gratką będzie również występ formacji Scooter, a polską cześć fanów zadowoli występ naszego house’owego towaru eksportowego – Catz ‘N Dogz. Pierwszą fazę lineupu można zobaczyć poniżej.

Nadzieja na lepsze jutro

Ogłoszenie lineupu daje światełko nadziei, że tegoroczne lato będzie przynajmniej względnie normalne. Większość organizatorów wstrzymuje się jeszcze nadal od podawania jakichkolwiek informacji, lecz po ogłoszeniu WCD może to się zmienić. Na wszystko będzie miała wpływ z pewnością epidemia koronawirusa – nie można więc wykluczyć, że by wejść na teren imprezy będzie trzeba poddać się szybkiemu testowi na obecność SARS-CoV-2. Mimo to, jesteśmy pełni optymizmu.

foto: World Club Dome

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?