Wyczekiwany collab na linii Skrillex – Fred again.. może ukazać się już wkrótce

Jedna z najbardziej wyczekiwanych współprac być może już wkrótce ujrzy światło dzienne. Sugerują to sygnały pojawiające się w sieci.

sunrise

Skrillex i Fred again.. to jedna z najgłośniejszych współprac ostatniego czasu wzbudzająca w branży mnóstwo emocji. Jej rezultatem jest numer, który wywołał spore zainteresowanie w sieci. Pojawiające się w ostatnim czasie sygnały dotyczące „Rumble” dają do zrozumienia, że wyczekiwany collab już niedługo doczeka się oficjalnej premiery.

Premiera coraz bliżej?

O współpracy między tymi dwoma artystami głośno zrobiło się kilka miesięcy temu. Zaś jeszcze większy rozgłos nastąpił po debiutanckim secie Freda dla Boiler Room. Wtedy też usłyszeliśmy rezultat wspólnej pracy w studiu, a zagrany utwór momentalnie zachwycił odbiorców. I nic w tym dziwnego, bo z tym kawałkiem obaj panowie wznoszą się na naprawdę wysoki muzyczny poziom. I to właśnie dlatego jest on aż tak bardzo pożądany.

kalendarz

Niedawno też Skrillex udostępnił na platformie YouTube aż niespełna minutowy przedsmak tego, co przyniesie nam pełna wersja. Choć materiał nie jest już dostępny, to takie ruchy wskazują tylko na to, że oficjalna premiera „Rumble” nadchodzi i utwór jest gotowy do wydania.

kalendarz

Co jeszcze bardziej ciekawe, kilka dni temu na oficjalnym koncie reprezentacji Anglii w piłce nożnej na TikToku pojawiło się przykuwające uwagę wideo. Z pewnością zainteresowało ono nie tylko fanów piłki nożnej, ale może nawet bardziej fanów muzyki. Usłyszymy na nim fragment niewydanego “Rumble”. Choć tu dźwięk nosi tytuł “rumble_final”, to wymienionymi autorami są oczywiście Skrillex, Fred again.., a także Flowdan i Elley Duhé.

https://www.tiktok.com/@england/video/7168216072003357957

Wszystko to oznacza, że premiera jednego z bardziej wyczekiwanych singli tego roku jest już naprawdę blisko!

sunrise

kalendarz

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?