kontakt

Post Malone wyzywa swoich fanów do walki w grze Magic: The Gathering. Ktokolwiek pokona rapera w grze jeden na jednego zdobędzie główną nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów, czyli ponad 450 tys. złotych.

Jeden szczęśliwiec

Post Malone całkiem niedawno ogłosił współprace z Magic: The Gathering. Z tego powodu raper zamierza zrobić dzisiaj (4 sierpnia) live’a, na którym wybierze jednego szczęśliwca, który zmierzy się z nim w pojedynku o 100 tys. dolarów. Warunkiem zgarnięcia pokaźnej sumy pieniędzy jest pokonanie artysty w grze jeden na jednego. Finalny stream z walką odbędzie się 11 sierpnia na platformie Whatnot. Obie transmisje będą możliwe do obejrzenia dla każdego o północy czasu polskiego. Każdy może mieć szanse żeby zostać wylosowanym. Wystarczy jedynie, podczas oglądania, kliknąć “Enter Giveaway”.

Dla niewtajemniczonych – Magic: The Gathering to kolekcjonerska gra karciana, do której potrzebne są co najmniej dwie osoby z własnymi taliami. Cała gra oparta jest na klimacie fantasy i występują w niej różnorakie stwory i magiczne przedmioty, a każdy gracz podczas gry wciela się w czarodzieja.

Naprawdę uwielbiam grać w Magic: The Gathering i nie mogę się doczekać, aby zagrać ze zwycięzcą losowania.

– statement Post Malone’a

Szansa dla każdego

Co ciekawe, nawet osoby niemające styczności z grą mają szanse zgarnąć główną nagrodę. Osoba bez żadnego doświadczenia, która zostanie wylosowana będzie miała szansę skorzystać z nauki z ekspertem. Ten jeden wybrany szczęśliwiec poleci 11 sierpnia do Los Angeles, aby zmierzyć się z Post Malonem na oficjalnej transmisji na żywo.

Zbudowaliśmy Whatnota dla wszystkich pasjonatów, hobbystów, i kolekcjonerów. Post Malone jako raper i jako człowiek idealnie wpasowuje się w społeczność naszej platformy. Zwłaszcza jako artysta wychodzący umiejętnościami poza muzykę, a także jako fanatyk gry Magic: The Gathering. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jego grę z wylosowanym fanem.

– John Walter, Whatnot

kontakt