Występ Tiësto z 1999 roku dostępny w jakości 4K dzięki sztucznej inteligencji

Technologia AI pozwoliła zremasterować występ Tiësto sprzed 24 lat do jakości 4K. Nie lada gratka dla fanów trance’u!

2sher

Rozwój technologii na przestrzeni ostatnich lat jest imponujący. Ta sprawia, że nasze codzienne życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze, a to wszystko dzięki sztucznej inteligencji. Ta ma również zastosowanie w świecie muzyki. Ostatnio dzięki niej zremasterowano nagranie setu Tiësto z 1999 roku do jakości…4K.

22 minuty transowych klasyków

Ponad 20 lat temu holenderska gwiazda i legenda muzyki elektronicznej prezentowała zupełnie inny styl, niż w dzisiejszych czasach. Wiele osób ma więc sentyment do “starego” Tiësto. Wiele nagrań z tamtych czasów nie jest w najlepszej jakości, lecz tu z pomocą przychodzi nam sztuczna inteligencja.

emuze.me

Dzięki procesowi zremasterowania 22-minutowe nagranie występu 54-latka z 1999 roku jest teraz dostępne w jakości 4K. To nie lada gratka, bo sporo nowych nagrań nie jest dostępnych aż w tak dobrej jakości. Fragment występu Tiësto’s Innercity Amsterdam jest do obejrzenia całkowicie za darmo na YouTube. Możemy więc się przenieść w czasie i obejrzeć set tej “lepszej” wersji Tiësto w najlepszej jakości.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?