X-Demon Wrocław zabiera głos w sprawie zaginięcia Macieja Aleksiuka [OŚWIADCZENIE]

W związku z falą krytyki, jaka wylała się na X-Demon Wrocław po zaginięciu Macieja Aleksiuka, klub opublikował oświadczenie.

kalendarz

W ostatnich godzinach głównym tematem związanym z polską sceną klubową jest zaginięcie Macieja Aleksiuka. Przypomnijmy – dwudziestolatek zaginął w nocy z piątku na sobotę we Wrocławiu. Istotnym punktem w sprawie jest jego wizyta we wrocławskim X-Demonie. Wczoraj w social mediach na klub wylała się fala krytyki. Więcej na ten temat przeczytacie w obszernym artykule, który znajdziecie pod tym linkiem.

Przez ostatnią dobę facebook’owa strona X-Demon Wrocław była ukryta – jednak dziś wieczorem powróciła do publicznego wglądu. Jednocześnie na jej łamach pojawiło się oświadczenie dotyczące całej sytuacji. Oto jego pełna treść:

emuze.me

X-Demon Wrocław – oświadczenie

W związku z wydarzeniami z dnia 25 września 2020 dotyczącymi obecności Macieja Aleksiuka w klubie X-Demon oświadczamy, że wszyscy pracownicy oraz właściciele ściśle współpracują z Policją w celu jak najszybszego i pełnego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Przekazaliśmy do dyspozycji funkcjonariuszy rejestratory z nagraniami z kamer monitoringu, udzieliliśmy wyjaśnień oraz pozostajemy w stałym kontakcie z Policją.

Zdecydowaliśmy się na czasowe zawieszenie profilu Klubu, w serwisie Facebook, ze względu na pojawiającą się znaczącą ilość nieprawdziwych informacji, wprowadzających chaos, który mógł spowodować spowolnienie działań poszukiwawczych. Komentarze umieszczane anonimowo, celowo zawierające nieprawdziwe stwierdzenia, wymagają takiej samej weryfikacji jak wiadomości przekazywane w dobrej wierze, z prawdziwymi informacjami.

Klub X-Demon zatrudnia ponad 50 osób, wszyscy priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo naszych gości. Dlatego też zatrudniamy profesjonalną firmę ochroniarską i dbamy aby jej pracownicy traktowali naszych gości z szacunkiem, w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa. Z przykrością przyjmujemy informacje, że mimo naszych wysiłków i starań, mogła pojawić się sytuacja, która niweczy efekty naszego zaangażowania, a nie jest ona skutkiem naszych zaniedbań. Pragniemy zapewnić wszystkich, że przyłożymy jeszcze większą wagę do jakości obsługi w naszym Klubie oraz położymy jeszcze większy nacisk na poziom wyszkolenia i zachowania naszych pracowników.

Mamy nadzieję, że Maciej Aleksiuk odnajdzie się zdrowy i wróci bezpiecznie do Rodziny i bliskich mu osób.

Z poważaniem
Właściciele i kierownictwo Klubu X-Demon

Będziemy w dalszym ciągu przyglądać się sprawie.


foto: Łukasz Borys

ultra

emuze.me

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?