W tę sobotę X-Demon Wrocław na trance’owo. To już piąta edycja serii Trance Champions

Już po raz piąty w X-Demon Wrocław odbędzie się impreza z serii Trance Champions. Nie zabraknie klasyków tego nurtu!

kalendarz

Choć to trance cieszy się największym uznaniem wśród fanów halowych imprez (przykładem może być chociażby Dreamstate Europe), to tego typu klimaty w klubach goszczą nieczęsto. Nie oznacza to jednak, że nie ma ich w ogóle. Pewien wkład w to, żeby ten gatunek czasem się pojawiał, zazwyczaj mają mniejsze inicjatywy. We Wrocławiu z kolei euforyczne brzmienia znajdują swoje miejsce także w czołowych klubach. Prym w tym temacie wiedzie zdecydowanie klub X-Demon.

Listopadowy X-Demon trance’m stoi

Jeden z najbardziej znanych brandów polskiego clubbingu ma kilka lokalizacji. W każdej z nich swoje miejsce w tegorocznym listopadowym harmonogramie ma wydarzenie z muzyką trance. W zielonogórskim oddziale w ubiegły weekend wystąpili Ruben de Ronde, Andy Moor oraz Ben Gold. W ten weekend z kolei polskie i zagraniczne postaci tej muzyki odwiedzą Poznań i Wrocław. W tym pierwszym mieście w piątek 17 listopada wystąpią Rank 1, RAM oraz Matt Bukovski. A co czeka nas we Wrocławiu dzień później?

emuze.me

W sobotę 18 listopada w X-Demon Wrocław odbędzie się już piąta edycja imprezy z serii Trance Champions. Po raz pierwszy “mistrzowie” zawitali na Plac Wolności w 2019 roku. Ostatnia jak dotąd, czwarta odsłona miała miejsce dosłownie tydzień przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Podczas tej piątej – podobnie, jak przy poprzednich – za deckami zameldują się uznane wśród zagorzałych fanów muzyki trance nazwiska. Przed wrocławską publicznością pojawią się 4 Strings, Jens Jordan (znany między innymi z Jordan & Baker), Ralphie B (znany jako First State) oraz DJ Alex. Możemy się więc spodziewać dużej dawki klasyków tej muzyki.

Bilety są dostępne w przedsprzedaży w cenie 30 zł – znajdziecie je na platformie Biletomat. Będzie można je kupić także na bramce.

ultra


foto: Wiktoria Mikoda

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?