Klasyk “The Rhythm Of The Night” zyskał nowe życie. Słuchamy świeżej wersji od Yotto

Dawno niesłyszany duet Something Good wziął na tapet “The Rhythm Of The Night” – klasyk muzyki tanecznej z lat 90.

PDC

Produkcja zespołu Corona z 1993 roku stała się kultowym dziełem szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. “Rhythm Of The Night” doczekało się setek interpretacji, remiksów, coverów, a nawet stał się międzynarodowym memem, dzięki audycji jednej z dominikańskich stacji radiowych.

Przypomnijmy – do studia dodzwonił się słuchacz, który za wszelką cenę, aby na antenie zagrano piosenkę, która chodziła mu po głowie. Jedyne, co z niej pamiętał to słowa “Czy to reeboki, czy nike’i?”. Prowadzący po krótkim namyśle puścił fragment oryginału “Rhythm Of The Night“, po czym dzwoniący z ekscytacją odpowiedział, że to ten utwór. Reakcja radiowego DJ’a przeszła do historii.

emuze.me

Klasyk w progresywnej wersji

I właśnie ten motyw na tapet postanowił wziąć duet Something Good, który swój poprzedni singiel wydał osiem lat temu. Co ciekawe, jednym z członków tej formacji jest dobrze znany fanom “pływaków” Yotto. Wersja fińskiego projektu hulała już w setach między innymi Jody’ego Wisternoffa i Lane 8’a w 2019 roku. W kolejnych latach numer supportowali też Vintage Culture, Joris Voorn, Gabriel & Dresden, Oliver Heldens, Morgan Page, Ferry Corsten, a także Miss Monique w jej secie dla Cercle.

Progresywna odsłona Otto i Karolusa dobrze przysłużyła się tanecznemu klasykowi. Czy trafi też do Waszych playlist? Przekonajcie się sami!

PDC


emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?