kontakt

Inicjatywy lokalnych festiwali – jak już nieraz wspominaliśmy naszych łamach – są bardzo często warte uwagi. Mimo znacznie mniejszego niż na dużych imprezach rozmachu, często na scenach tego typu imprez możemy zobaczyć czołówkę polskiej muzyki elektronicznej. Ma to więc pewien wpływ na popularyzację „naszej” muzyki wśród kolejnych osób, które w przyszłości potencjalnie mogą się zainteresować bardziej EDMem. Czy to zadanie uda się zrealizować w miejscowości Drzewica w województwie łódzkim? Przekonamy się już 6 sierpnia podczas pierwszej edycji Your Music Festival!

Darmowa impreza z ciekawym składem

Lineup imprezy jest naprawdę interesujący – znajdziemy w nim zarówno czołowe postaci polskiej sceny, jak i osoby rozkręcające dopiero swoją karierę. Nie zabraknie też innych aliasów dobrze znanych z rodzimych klubów. Na czele składu stoją Skytech oraz DJ Kuba & Neitan – czyli postaci z podium ubiegłorocznego Polish DJs Chart. Oprócz nich pojawią się między innymi Thomas Cloud, Max Farenthide, DJ Hubertuse, Ardo, SI US PLAU, Waveshock czy DJ Inox. Poniżej znajdziecie pełny skład oraz rozpiskę godzinową wydarzenia.

17:00 DJ Casprov
17:40 Ardo
18:20 Max Farenthide
19:00 Waveshock
19:40 Thomas Cloud
20:20 SI US PLAU
21:00 DJ Inox
22:00 Vincent Vik
23:00 DJ Wajs
00:00 DJ Hubertuse
01:00 Skytech
02:00 DJ Kuba & Neitan

Impreza odbywać się będzie na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy. Start planowany jest na godzinę 17:00, zaś zakończenie – na godzinę 3:00. Co istotne – wstęp jest wolny!


foto: Konrad Welenc

kontakt