Z okazji 5. urodzin to my rozdajemy prezenty. Tym razem – bilety na FEST Festival 2023

W dniach 9-13 sierpnia w Parku Śląskim podczas FEST Festival 2023 będzie się dużo działo. A Wy możecie być tego częścią!

sunrise

Trochę nam się te 5. urodziny rozwlekły w czasie – to prawda. Powodów znajdzie się z pewnością trochę, ale nie będziemy się tutaj jakoś specjalnie usprawiedliwiać. W ramach pokuty… po prostu rozdamy Wam trochę biletów (ale nie tylko) w najbliższych dniach i tygodniach, w ramach podziękowania za to, że jesteście z nami. Tym razem mamy dla Was dwa podwójne karnety na FEST Festival 2023.

Czołowe wydarzenie agencji Follow The Step znacie już chyba bardzo dobrze. Od 2019 roku organizatorzy zgrabnie łączą różne gatunki – w tym także elektronikę, której tym razem będzie naprawdę dużo. Headlinerami tegorocznej odsłony są Steve Angello, Kasabian, Peggy Gou oraz The Chemical Brothers. Oprócz nich w dniach 9-13 sierpnia w Parku Śląskim wystąpi jeszcze ponad 200 innych artystów, reprezentujących szeroki wachlarz gatunków. Dużym atutem jest sama lokalizacja, która na starcie daje naprawdę fajny klimat. Sporo osób ceni sobie także Kręgi Taneczne – czyli dedykowane różnym nurtom elektroniki sceny, których w tym roku będzie aż pięć. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Mamy dla Was dwa podwójne karnety

Ostatnio jest nieco zawirowań wokół cen biletów, ale wy możecie mieć to z głowy, dostając bilety całkowicie za darmo od Shining Beats. No dobra, może nie kompletnie za darmo, bo trzeba mieć troszkę szczęścia. I przede wszystkim – trzeba zgłosić swój udział w rozdajce. A gra jest tego warta, bo do rozdania mamy dwa podwójne karnety obejmujące wstęp na wszystkie dni imprezy. Aby mieć szansę na zgarnięcie okazji na dobrą zabawę po kosztach, należy:

ultra

  • obserwować nasze konto na Instagramie (@shiningbeats)
  • udostępnić post na swoim insta stories i oznaczyć konta @shiningbeats i @fest_festival
  • oznaczyć w komentarzy pod postem konkursowym osobę, którą zabierze się na FEST Festival 2023 w razie wygranej

Swój udział można zgłaszać do 28 lipca do godziny 20:00. Następnego dnia ogłosimy wyniki. Prosimy o przemyślane branie udziału. Regulamin znajdziecie pod tym linkiem. Fundatorem nagród jest agencja Follow The Step, organizator FEST Festival 2023.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?