hotel maffija 3 sqnhead

Żabson w Hotelu Maffija. Nowy singiel pt. “SQNHEAD” już na streamingach

Żabson pojawił się w trzeciej odsłonie Hotelu Maffija. Nowy singiel pod tytułem “SQNHEAD” już na streamingach.

emuze.me

Dopiero, co cały projekt wystartował, a mamy już drugi singiel – Hotel Maffija 3 się nie zatrzymuje. Tempo wydawanych utworów nie powinno zaskakiwać osób zaznajomionych z poprzednimi edycjami hotelu. Niczym nowym nie powinna być także różnorodność tematyczna – wszak drugi singiel z projektu nawiązuje do kultury skinheadów.

SQNHEAD

Skinheadzi to kontrkultura powstała pod koniec lat 60. XX wieku w Wielkiej Brytanii. Charakterystycznym dla tej grupy jest wygolenie głowy lub bardzo krótkie włosy. I właśnie do tego stylu życia nawiązujaą goście Hotelu Maffija w utworze “SQNHEAD”. W utworze pojawili się Lanek, Białas, Tomb, Kinny Zimmer oraz Solar. Jako gość specjalny pojawił się z kolei Żabson. Za bit odpowiada Wroobel, a za mastering DJ Johny.

Wraz ze startem trzeciej edycji Hotelu Maffija, rozpoczęła się również sprzedaż preorderu płyty. Na ten moment fizyczne egzemplarze można zamawiać do 11 czerwca. Dostępne są zwykłe wersję albumu za 69,99 zł oraz w wersji z boxem w cenie 149,99 zł. Co ciekawe, krążek można zakupić przedpremierowo również w wersji z biletem na SBM FFestival 2023 za 508,99 zł. Jest to o 41 zł taniej, niż jakby kupić sam karnet na festiwal przez oficjalną stronę organizatorów.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?