Zedd będzie obchodził 10-lecie debutanckiego albumu wyjątkowym show. “Clarity” od deski do deski!

W 2012 roku Zedd wydał debiutancki album. Już wkrótce odbędzie się celebracja dziesięciolecia “Clarity” – gamechangera niemieckiego twórcy.

emuze.me

Rok 2012 to wielki wybuch popularności EDM’u na świecie (o którym notabene wkrótce ukaże się u nas oddzielny artykuł). To też rok, w którym swój debiutancki album wydał Anton Igoriewicz Zasławski, znany jako Zedd. To właśnie krążek “Clarity” i znajdujące się na nim wielkie hity, dały mu przepustkę do wielkiego świata. Z okazji zbliżającej się okrągłej rocznicy wydania niemiecki DJ i producent szykuje wyjątkowe show.

Dziesięciolecie

Na wspomnianym albumie, który wyszedł 5 października 2012 roku, znalazły się takie hity jak tytułowe “Clarity” czy “Spectrum”, które zna większość fanów muzyki elektronicznej. Teraz, w dziesiątą rocznicę wydania, Zedd zapowiedział wyjątkowe świętowanie. 7 października w San Francisco odbędzie się wyjątkowy koncert, na którym artysta zagra wszystkie utwory z albumu. Będzie to jedyny taki występ, co Anton zapowiedział w swoich social mediach.

emuze.me

Prócz Niemca na scenie w Bill Graham Civic Auditorium wystąpią Joel Corry, Shallou oraz Dials. Niewykluczone również, że ujrzymy również specjalnych gości, gdyż są zapowiedziane niespodzianki. Bilety na to wydarzenie można nabyć już od 55 dolarów. Jest to więc niewygórowana cena jak na tak wyjątkowe i jedyne show.

emuze.me

emuze.me

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?