ZEDD_CURBI_COLLAB

Zedd i Curbi już wkrótce wydadzą wspólny utwór. Takiego collabu nikt się nie spodziewał!

Już wkrótce dostaniemy w nasze ręce dość niespodziewany collab, który może namieszać. Zedd i Curbi połączyli swoje siły!

kontakt

Często jesteśmy świadkami dość ciekawego procesu, w którym popularni artyści EDM znajdują sobie nieco mniej kojarzonych producentów i dają im szansę na rozgłos. Zaczyna się bardzo często od supportowania kawałków, potem dochodzi do stworzenia oficjalnego remixu, a zwieńczeniem tego jest wspólny kawałek. Często takie collaby są naprawdę niespodziewane i dosłownie nikt nie stawiałby wcześniej na połączenie sił akurat danej dwójki twórców. I taką właśnie sytuację mamy właśnie na linii ZeddCurbi.

Czyżbyśmy dostali collab roku?

Znany ze swojego pokręconego stylu Curbi w tym roku dość mocno się rozkręca. Na początku dostaliśmy wspólny utwór z samym Tchamim, później collab z duetem Moksi, a teraz przyszła pora na współprac z autorem wielu radiowych hitów. Zedd od długiego czasu dość rzadko pokazuje nam swoją bardziej drapieżną odsłonę, tym bardziej więc rośnie apetyt na to wydanie, o którym pierwsze pogłoski pojawiły się już w ubiegłym roku.

Mały zalążek produkcji mogliśmy usłyszeć na Instagramie Amerykanina. Po krótkim preview można przyznać, że zapowiada się naprawdę oryginalny utwór.

Paradoksalnie więcej może powiedzieć nagranie w niższej jakości – a takie, zawierające fragment dropa, znalazło się na Twitterze.

Na ten moment nie znamy niestety tytułu oraz daty premiery, jednakże, jak już wspomniał jeden z twórców – dostaniemy go już niedługo.

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?