Spotify Top 100

Las Vegas znane jest jako miasto kasyn oraz luksusowych hoteli i restauracji. Jednak miejsce to również jest niezłą gratką dla fanów muzyki. W światowej stolicy hazardu regularnie koncertują rozpoznawalni artyści – zarówno znane szerszej publiczności gwiazdy popu jak i przedstawiciele sceny EDM. Takie serie występów zwane są rezydenturami i można przyrównać je do instytucji exclusive residenta, która funkcjonowała w niektórych polskich klubach.

W Las Vegas możemy trafić na sety gwiazd z głównych scen największych festiwali. Calvin Harris, Martin Garrix, Nervo, Tiësto, Nicky Romero, David Guetta, Benny Benassi czy The Chainsmokers to zaledwie kilka aliasów, które już gościły za deckami lokalnych klubów. Do grona rezydentów w tym mieście dołącza Zedd.

Nowa Rezydentura

Anton dostał kolejną szansę na prezentacje swoich umiejętności w Las Vegas. Artysta powiadomił fanów na Twitterze o tym, że będzie headlinerem w Resorts World. Jego sety będzie można usłyszeć w Zouk NightclubAyu Dayclub, które wchodzą w skład tego kompleksu. Rezydentura Zedda rozpocznie się już tego lata i będzie trwała do 2023 roku. Na tę chwilę nie są znane dokładne daty występów – więcej szczegółów dowiemy się wkrótce. Jednak Resorts World nie stawia tylko na elektronikę. Prócz występów Antona rezydenturę w tym miejscu również sprawuje J Balvin.

Jestem niewiarygodnie podekscytowany możliwością ogłoszenia tego, że podpisałem nową rezydenturę w Las Vegas w Resorts World. Nie mogę się doczekać, by stworzyć nowe show w ZoukGroupLV i klubie Ayu, która wystartuje już tego lata.

Już wkrótce więcej informacji o moich występach w #ZoukNightclubLV i #AyuLV.

Zedd na Twitterze

Vegas jak drugi dom

Artysta na temat rezydentury wypowiedział się dla Billboardu. Anton nie ukrywa, że cieszy się na myśl o powrocie do grania w Las Vegas.

Jestem niesamowicie podekscytowany na myśl o powrocie do Vegas. Przez ponad dekadę miałem okazję być rezydentem w Vegas, jednak musiałem to przerwać. Podczas pandemii poczułem, że zatrzymała się ważna część mojego życia. Nie mogę doczekać się powrotu i rozpoczęcia nowej przygody w Resorts World w Las Vegas.

Zedd w wypowiedzi dla Billboard

Z innej wypowiedzi Zedda możemy dowiedzieć się, jaką rolę w jego życiu odgrywa stolica hazardu. Wcześniej już miał okazje grać w Vegas w takich klubach jak Wet Republic, Hakkasan czy Omnia.

Las Vegas stało się dużą częścią mojego życia. Mając w ostatnich latach możliwość grania tyle razy w tym miejscu sprawiło, że to miasto jest dla mnie jak drugi dom. Moje występy w Vegas stały się głównym węzłem komunikacji z moimi fanami, przyjaciółmi i artystami z całego świata.

Pomyślna współpraca

Z kontynuacji współpracy z Zeddem również cieszy się CEO Zouk Group . Andrew Li nie ukrywa, że chcą razem stworzyć unikalne występy, które swoją formą będą przyciągać nowych odbiorców.

Po kilku kultowych występach w przestrzeniach Zouk Group na przestrzeni ostatniej dekady, jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Zeddem i kontynuacji wieloletniej współpracy z artystą. To prawdziwy zaszczyt mieć możliwość zapewnienia takich wizjonerskich rzeczy w branży muzycznej poprzez nową scenę, którą zbudowaliśmy w najnowszym resorcie Strip. Goście mogą spodziewać się wciągających występów, które wykraczają poza definicję tradycyjnego setu DJa.

Andrew Li, CEO Zouk Group

foto: Rich Fury/Getty Images

Spotify Top 100