kontakt

Część promotorów oraz samych eventów cały czas walczy o przetrwanie, mimo, że sezon w większości krajów trwa w najlepsze. Nie każdy jednak jest w takiej sytuacji – na scenie jest wszak wiele postaci, które pracowały na swoje od lat, a skutkiem tego jest możliwość poszczycenia się obecnie nielichym majątkiem.

Ten tekst stoi w każdym razie pod znakiem bogactwa. Nie codziennie widzi się wszak takie oferty na rynku nieruchomości. Nie od dziś wiadomo, że największe gwiazdy muzyki elektronicznej na finanse narzekać nie muszą. Jednak przykład Zedda tak naprawdę pokazuje nam, jak wielkie pieniądze są obecnie w tej branży.

Macie wolne 27 milionów?

Zedd oficjalnie ma do sprzedania swoją ogromną posiadłość w Beverly Hills o powierzchni ponad tysiąca metrów kwadratowych. Co ciekawe, artysta zakupił willę w 2016 za 16 milionów dolarów, a teraz sprzedaje ją za ponad 10 milionów więcej. Wynika to z tego, że Anton dodał w nieruchomości wiele udogodnień po jej zakupie. Wśród nowych atrakcji są między innymi pokój gier, studio muzyczne, czy kino. Na terenie posiadłości znajduje się jeszcze chociażby w pełni wyposażona siłownia, a w planach jest również kręgielnia. W rezydencji znajduje się 5 sypialni.

Póki co nie znamy powodu, dla którego Zedd sprzedaje swoje “gniazdko”. Być może po prostu chce poszukać czegoś jeszcze większego i bardziej majestatycznego.

Zobaczcie sami, jak wygląda dom artysty w Los Angeles.

kontakt