Spotify Top 100

Trzeba przyznać, że Zedd w ostatnim czasie wydaje dość niewiele utworów. Jego ostatni singiel ujrzał światło dzienne w ubiegłym roku – jest to “Good Thing”, powstałe we współpracy z amerykańską wokalistką Kehlani.

15 maja minęło dokładnie 5 lat od wydania jego ostatniego krążka zatytułowanego “True Colors”. Płyta okazała się ogromnym sukcesem, jednak upłynęło już wystarczająco czasu, żeby oczekiwać konkretnych ruchów w kierunku nowości wydawniczych.

Już jakiś czas temu Anton jasno zapowiedział, że pracuje nad nowym długograjem. Twórca jest jednak wymagający i nie wypuści na światło dzienne nowego projektu, dopóki ten nie spełni jego oczekiwań. Prawdopodobnie musimy więc uzbroić się w cierpliwość – ale możemy być pewni, że słowa producenta nie są byle wymówką. Ostatnio Amerykanim niemiecko-rosyjskiego pochodzenia udostępnił w sieci fragment nowego utworu, zagranego na fortepianie. Starsi fani Zedda szybko zorientują się, że zaprezentowana na Twitterze propozycja stanowi powrót do jednego z projektów sprzed lat paru.

Właśnie skończyłem pisać ten utwór.
Zacząłem projekt lata temu i na jakiś czas zamieściłem go w moim starym intro (niektórzy z was mogą to rozpoznać). Spodziewajcie się, że będzie to połączenie EDM i muzyki klasycznej. Znajdzie się on na moim nowym albumie. 🙂

Zedd

Możemy więc mieć sporą nadzieję na to, że Zedd wynagrodzi nam to czekanie wysoką jakością nowego materiału. Szczególnie, że – znając twórczość Antona – nie powinno być z tym specjalnego problemu.

foto: Rukes.com

Spotify Top 100