kontakt

Minęło trochę czasu, odkąd ZHU wydał swój ostatni album. “Ringos Desert” ukazało się w 2018 roku i było niezwykle ciekawym materiałem. Mimo wypuszczenia dość dużego projektu, Amerykanin nie próżnował i bardzo często raczył nas nowymi utworami w dalszym okresie. Pojawiło się też kilka gościnnych występów na płytach innych producentów. Teraz autor kultowego już “Faded” zapowiedział, że ukończył prace nad swoim trzecim albumem studyjnym.

Już coś wiemy?

Prawdopodobnej większej ilości informacji dowiedzieliśmy się w dość specyficzny sposób. Na stronie merchu artysty pojawił się bowiem… winyl o nazwie “LP3” – co jest jasnym nawiązaniem do trzeciego albumu długogrającego producenta. Sugestywna jest również cena – 430,21 dolara jasno miałaby wskazywać datę premiery – piątek, 30 kwietnia 2021 roku. Na razie nie wiadomo, czy jest to trafny trop – z drugiej strony jednak bez powodu pozycja ta w sklepie internetowym ZHU by się nie pojawiła…

Na ten moment nie znamy tracklisty nowego albumu ZHU. Patrząc jednak na szeroki wachlarz współprac z gwiazdami takimi jak DJ Snake, Tchami czy Tame Impala, z pewnością możemy spodziewać się interesujących gości. Po ostatnich dwóch, niezwykle dobrych krążkach poprzeczka zostaje zawieszona tym razem dość wysoko.

Pewne jest jednak to, że już w ten piątek – 26 marca – ukaże się singiel z nadchodzącego wydawnictwa. Nosi on tytuł “Sky Is Crying” i już sama nazwa wskazuje, że będziemy mieć do czynienia z czymś emocjonalnym.

kontakt