kontakt

Lubimy takie sytuacje, kiedy ni stąd ni z owąd dowiadujemy się o czymś z zaskoczenia. I dokładnie tak jest w tym przypadku. Jak się bowiem okazuje, amerykański producent ZHU wydał we współpracy z Amazonem swój film dokumentalny.

Nie będzie to typowy materiał o całej karierze artysty. Materiał ma skupić się na powrocie Stevena do grania po roku przerwy spowodowanej pandemią. Dokument będzie zawierał także nagrania zza kulis i intymne wywiady pokazujące, jak to jest wchodzić na scenę i uczestniczyć w sześciu historycznych wyprzedanych koncertach w amfiteatrze Red Rocks.

W ciągu ostatnich kilku projektów zbadałem wiele różnych dźwięków i pomysłów, nie znając wyniku. Tylko dzięki miłości i wsparciu moich fanów nadal wprowadzam innowacje i jestem tak dobry, jak tylko potrafię. Dziękuję Amazon Music za pomoc w udostępnieniu fragmentu “Krainy Snów” poprzez ten dokument. Chcę, żeby fani wiedzieli, że Dreamland dopiero się zaczyna. Bierzmy się do roboty!

ZHU

Dokument nosi nazwę “Welcome to Dreamland” i jest już dostępny od 10 września w Amazon Prime Video. Pamiętajcie, że możecie skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego na 30 dni, żeby obejrzeć tę produkcję.

kontakt