Zmiany w lineup’ie Audioriver. W Płocku zabraknie dwóch artystów, znamy zastępstwa

Hedex i The Caracal Project nie wystąpią w tym roku na Audioriver. W obu przypadkach przyczyną absencji są kwestie zdrowotne.

PDC

Jesteśmy w środku festiwalowego sezonu. Szczyt muzycznych atrakcji to nie tylko burzliwy czas dla fanów, ale również i d;a artystów. Z tego powodu na tego typu wydarzeniach niemal nieuniknionym są roszady w lineup’ie. Tydzień temu pisaliśmy o zmianach, które zaszły na ostatnią chwilę podczas drugiego dnia Sunrise Festival. Teraz podobny problem dotknął Audioriver. W Płocku zabraknie dwóch wyczekiwanych drum and bass’owych artystów. Jednak sloty te nie pozostaną puste.

Coś za coś

Tym razem smutek festiwalowych zawirowań dotknie fanów drum and bassu, którzy na płockiej plaży chcieli usłyszeć selekcję Hedexa i The Caracal Project. Obu projektów nie zobaczymy ze względu na problemy zdrowotne. Pierwsza z omawianych postaci szerzej odniosła się do odwołanych występów.

emuze.me

Przez trwającą chorobę i ciężkie wyczerpanie doradzono mi, by odpocząć i odpuścić w ten weekend występy w Birmingham i w Polsce. Jest mi autentycznie przykro, że muszę to zrobić.

Mam nadzieję, że dotrę w niedzielę na Bassfest, by zamknąć jeden z moich ulubionych festiwali.

MHITR (“My Home Is The Rave” – nazwa trasy Hedexa) – to nie dzisiaj. Wiele miłości X

Jednak nie wszystko stracone. Organizator nie zostawił fanów “połamańców” na lodzie, załatwiając godne, zagraniczne zastępstwo. W sobotę w zamian wystąpią Delta Heavy i Sustance.

emuze.me

PDC

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?