Festiwal UNTOLD ogłasza datę przyszłorocznej edycji. Wkrótce rusza sprzedaż biletów

Organizatorzy rumuńskiego festiwalu UNTOLD zaprezentowali datę przyszłorocznej edycji. Już wkrótce ruszy także przedsprzedaż biletów.

reklamujsie

Kilka lat wystarczyło, aby UNTOLD wskoczył do topki europejskich festiwali. Wydarzenie odbywające się w rumuńskiej Kluż-Napoce już od samego początku pokazywało wysoki poziom. Impreza suto dotowana przez licznych sponsorów (w tym także przez państwo) mogła pozwolić sobie na czołowy EDMowy lineup oraz światowe gwiazdy z innych gatunków. To, w połączeniu z unikalnym klimatem spowodowało, że na początku sierpnia Rumunia staje się stolicą festiwalowej Europy. Tegoroczna edycja wydarzenia – jak wynika z opinii uczestników – utrzymała wysoki poziom tych poprzednich. Świadczy o tym także frekwencja – przez cały weekend festiwalowy przewinęło się około 360 tysięcy uczestników. Jak będzie w 2023? Już wiemy, kiedy się o tym przekonamy.

Znamy datę UNTOLD 2023

Organizatorzy UNTOLD ogłosili datę przyszłorocznego wydarzenia w dość specyficzny sposób. Najpierw na social mediach pojawił się post o treści:

Odgadnij datę edycji 2023. 10 szczęśliwców zdobędzie podwójne karnety. Bądź ostrożny, to może być ciężkie zadanie.

Dzień później w bardzo prostym i ironicznym komunikacie poznaliśmy datę ósmej edycji eventu. Kluż-Napoka ponownie wypełni się fanami elektroniki w dniach 3-6 sierpnia 2023.

UNTOLD 2023: 3-6 sierpnia. (szok, wiem)

Startuje przedsprzedaż

Datę festiwalu poznaliśmy na kilka dni przed rozpoczęciem przedsprzedaży biletów. Pierwsze 10 tysięcy karnetów zostanie udostępnionych 6 października o godzinie 12:00 tylko dla osób, które zarejestrują się pod tym linkiem. Cena przedsprzedażowego karnetu wynosi 109 euro + podatki. Jest to więc kusząca propozycja.

Na UNTOLD 2023 organizowany będzie także wyjazd z Polski. Podobnie jak w tym roku, będzie za to odpowiedzialna zaprzyjaźniona ekipa FESTiVALOVE. Więcej informacji na ten temat poznamy wkrótce.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?