kontakt

Letnie trasy koncertowe w pełni. Artyści publikują listy miejsc, gdzie można będzie usłyszeć ich występy. Co ma to wspólnego z imprezą w Parku Śląskim? Pomimo regularnego aktualizowania nazwisk, które wystąpią w sierpniu na FEST Festivalu, niektórzy muzycy sami ujawnili rąbka tajemnicy. Jakie elektroniczne postaci uzupełnią lineup tego wydarzenia?

IMANU

Fani bassowych klimatów mogli już trafić na jeden z talentów obecnej młodej fali. IMANU to artysta, któremu żadne klimaty nie są obce. Jego charakterystyczny sound design robi wrażenie nawet na wytrwałych graczach sceny. Potwierdzeniem tego jest zaproszenie Jonathana do współpracy z Noisią, czego efekty usłyszeliśmy na finalnym albumie legendarnej formacji (naszą recenzję znajdziecie tutaj). Niedawno mogliśmy go zobaczyć na otwarciu Hali Olivia Park w Gdańsku, ale jeśli przegapiliście tę informację – to nic straconego. IMANU powróci na jedną ze scen FEST Festivalu już 12 sierpnia.

Notion

Przy bassowych powrotach pozostańmy. W kwietniu jeden ze specjalistów od brytyjskich dźwięków odwiedził warszawską Pragę Centrum. To tam twórca “Hooked” dał legendarną czopkę, grając na imprezie Real Ravers od Świętego Bassu. Reprezentant bassline 13 sierpnia ponownie pokaże, jak się bawić – tym razem na terenie Parku Śląskiego.

Święty Bass

Trudno by było, gdyby winowajcy sprowadzenia Notiona do Polski przegapili śląską imprezę. Tak jak rok temu, tak i w 2022 roku Święty Bass musi zawitać na FEST Festival. Duet w składzie Miły ATZ i Phunk’ill od kilkunastu miesięcy daje lekcje brytyjskiego bassu, a ich działalność szerzej możecie poznać tutaj. Popularyzatorzy bassline, drum and bassu i pokrewnych brzmień 11 sierpnia pokażą, czym jest ich legendarna czopka.

Da Vosk Docta

Różnorodność to jedna z charakterystycznych cech katalogu produkcji tego artysty. Da Vosk Docta od lat pokazuje swoje różne muzyczne oblicza, przy tym występując na kompilacjach Czeluści czy jako tło vlogów Krzysztofa Gonciarza. Jeśli nie znacie produkcji Kamila, a oczekujecie czegoś nowego od elektroniki oraz nie boicie się mroczniejszych dźwięków, to już wiecie kogo szukać na FEST Festivalu. To już 11 sierpnia na terenie Parku Śląskiego.


Ci wszyscy artyści zostaną potwierdzeni już wkrótce. Aktualne informacje na temat FEST Festival 2022 znajdziecie pod tym linkiem, a bilety – tutaj.

kontakt