Adam Beyer wystąpi w Warszawie! Czołowa postać świata techno już w piątek w Pradze Centrum

Znany między innymi z hitu “Your Mind” założyciel wytwórni Drumcode wystąpi 30 lipca w warszawskiej Pradze Centrum.

kalendarz

Pomimo bycia dość świeżym miejscem na warszawskiej scenie, Praga Centrum podbiła już serca fanów elektroniki i nie tylko. Miejsce to w lecie 2020 zgarnęło większość bookingów polskich gwiazd muzyki w Warszawie, a to wszystko za sprawą serii wydarzeń Lato na Pradze. W tym roku dobra passa koncertowa nadal trwa – na terenie Pragi Centrum odbywa się coraz więcej ciekawych wydarzeń muzyki elektronicznej. Niedawno informowaliśmy o secie Dubfire i wznowieniu cyklu Electronic Lunch czy wspomnieliśmy o występie Świętego Bassu i spółki. Tymczasem przyszedł czas na nowe ogłoszenia. W murach tego miejsca zagra jeden z głośniejszych artystów sceny techno – Adam Beyer.

Koniec lipca z Adamem Beyerem

Adam Beyer zagra już 30 lipca w Pradze Centrum. Ostatnim razem producent występował na polskiej ziemi w 2019 roku – podczas Sunrise Festival, wraz ze swoją żoną, Idą Engberg. Tym razem jednak założyciel labelu Drumcode zagra seta solo. Ikonę undergroundu tego wieczoru będą wspierać Diana d’Rouze i LEON.

emuze.me

Szwedzki producent fanom techno jest znany już od bardzo długiego czasu. W ostatnich latach udało mu się z kolei podbić serca fanów (prawdopodobnie każdego gatunku elektroniki) singlem “Your Mind” wyprodukowanym wraz z Bartem Skilsem. Swego czasu ten utwór wybrzmiewał w setach większości artystów podczas różnych wydarzeń, a obecnie na YouTube przesłuchano go ponad 10 milionów razy.

Bilety można nabyć w przedsprzedaży na stronie organizatora. Pierwsza pula rozeszła się w zaledwie kilka godzin od rozpoczęcia sprzedaży. Aktualnie bilety sprzedawane są w cenie 99 zł (II pula).

ultra

emuze.me

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?