kontakt

Historia pamięta niejeden mariaż światów muzyki elektronicznej i filmowej. Dobrym przykładem jest tutaj chociażby francuski duet Daft Punk, który w 2010 roku stworzył bardzo elektroniczny soundtrack do filmu Tron: Dziedzictwo. Plotki ostatnio głosiły, że ci panowie mogą jeszcze wrócić do branży filmowej. Dziś jednak mamy dla Was dość ciekawą informację na temat jednego z najbardziej uznanych kompozytorów muzyki klasycznej – Hansa Zimmera, oraz młodego norweskiego producenta EDM, który od kilku lat nie schodzi z ust słuchaczy.

Niebanalne połączenie

Alan Walker, bo to właśnie o nim mowa, stworzył oficjalny remix jednego z najbardziej rozpoznawalnych utworów niemieckiego kompozytora. Mowa tutaj o utworze “Time“, który został stworzony na potrzeby filmu “Incepcja” z 2010 roku. Reakcje fanów na zapowiedź tej współpracy były niezwykle optymistyczne.

Autor takich hitów jak “Faded” czy “Alone” grał już ten numer ponad rok temu w swoich setach

…jednakże oficjalnie wydana wersja brzmi zupełnie inaczej i – przynajmniej w naszej opinii – mocno odstaje od pierwotnej interpretacji Norwega. Jednak ostateczne zdanie zostawiamy Wam – oficjalny remix utworu Hansa Zimmera znajdziecie poniżej.

kontakt