Alan Walker już za tydzień w Polsce. Wiemy, kto wystąpi jako support

Już 8 października w krakowskiej TAURON Arenie wystąpi Alan Walker. Oprócz niego, na scenie zobaczymy jeszcze cztery postaci.

pdc

Hity tego jegomościa słyszał już praktycznie każdy, kto jest na bieżąco z muzyką popularną. Fani festiwali także mieli okazję już zobaczyć go w akcji – chociażby podczas pierwszych dwóch edycji FEST Festival. Alan Walker przez lata zapracował sobie na miano jednej z najpopularniejszych postaci sceny EDM młodego pokolenia. Norweg już wkrótce wystąpi w naszym kraju ponownie – tym razem jednak w ramach trasy koncertowej “Walkerverse”. Polskim przystankiem jest Kraków – to właśnie tam, w TAURON Arenie, 8 października zaprezentuje się dwudziestopięciolatek.

Będą live acty

Oprócz twórcy takich kawałków, jak “Spectre”, “Faded” czy “Alone”, na scenie pojawią się także inni artyści. Już wcześniej do lineup’u dokooptowana została wokalistka o pseudonimie Au/Ra, która pojawia się także na innych koncertach z trasy Norwega. Fani EDMu mogą ją znać chociażby z collabu z CamelPhat pt. “Panic Room”…

…a także z wydanego w lipcu “Worlds On Fire”, będącego efektem współpracy na linii Afrojack – R3HAB.

Gościnnie podczas koncertu Walkera zaśpiewa także Julie Bergan. Wokalistkę mogliśmy usłyszeć między innymi w granym swego czasu w rozgłośniach radiowych singlu Norwega “Ignite”, ale także w kawałkach takich postaci, jak David Guetta, Seeb oraz R3HAB.

Poznaliśmy też support

Z kolei jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpi brytyjski duet Goodboys, który ma na swoim koncie utwory między innymi z trio MEDUZA oraz producentami pokroju Vintage Culture. Dodatkowo za deckami pojawi się duński duet LittGloss.

Bilety na to wydarzenie cały czas są dostępne. W cenie od 149 zł znajdziecie je na stronie organizatora, czyli agencji Follow The Step.

pdc

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?