Alan Walker już za tydzień w Polsce. Wiemy, kto wystąpi jako support

Już 8 października w krakowskiej TAURON Arenie wystąpi Alan Walker. Oprócz niego, na scenie zobaczymy jeszcze cztery postaci.

emuze.me

Hity tego jegomościa słyszał już praktycznie każdy, kto jest na bieżąco z muzyką popularną. Fani festiwali także mieli okazję już zobaczyć go w akcji – chociażby podczas pierwszych dwóch edycji FEST Festival. Alan Walker przez lata zapracował sobie na miano jednej z najpopularniejszych postaci sceny EDM młodego pokolenia. Norweg już wkrótce wystąpi w naszym kraju ponownie – tym razem jednak w ramach trasy koncertowej “Walkerverse”. Polskim przystankiem jest Kraków – to właśnie tam, w TAURON Arenie, 8 października zaprezentuje się dwudziestopięciolatek.

emuze.me

Będą live acty

Oprócz twórcy takich kawałków, jak “Spectre”, “Faded” czy “Alone”, na scenie pojawią się także inni artyści. Już wcześniej do lineup’u dokooptowana została wokalistka o pseudonimie Au/Ra, która pojawia się także na innych koncertach z trasy Norwega. Fani EDMu mogą ją znać chociażby z collabu z CamelPhat pt. “Panic Room”…

…a także z wydanego w lipcu “Worlds On Fire”, będącego efektem współpracy na linii Afrojack – R3HAB.

Gościnnie podczas koncertu Walkera zaśpiewa także Julie Bergan. Wokalistkę mogliśmy usłyszeć między innymi w granym swego czasu w rozgłośniach radiowych singlu Norwega “Ignite”, ale także w kawałkach takich postaci, jak David Guetta, Seeb oraz R3HAB.

emuze.me

Poznaliśmy też support

Z kolei jako support przed gwiazdą wieczoru wystąpi brytyjski duet Goodboys, który ma na swoim koncie utwory między innymi z trio MEDUZA oraz producentami pokroju Vintage Culture. Dodatkowo za deckami pojawi się duński duet LittGloss.

Bilety na to wydarzenie cały czas są dostępne. W cenie od 149 zł znajdziecie je na stronie organizatora, czyli agencji Follow The Step.

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?