Alan Walker powraca do Polski! Norweg wystąpi jeszcze tej jesieni w Krakowie

Norweski fenomen komercyjnego EDMu powraca do Polski. Alan Walker wystąpi 8 października w TAURON Arena Kraków.

kontakt

Kalendarz koncertów i wydarzeń muzycznych jest w tym roku napchany jak rzadko kiedy. I mowa tu nie tylko o popie, rapie czy rocku – sporo dla siebie znaleźć mogą także fani tanecznej elektroniki. Naprawdę interesująco zapowiada się tegoroczna jesień – to właśnie wtedy w różnych miejscach naszego kraju solowe koncerty zagrają czołowe postaci świata EDMu.

Pod koniec marca swój polski koncert ogłosił Hardwell. Przypomnijmy – Holender wystąpi w naszym kraju 12 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Trzy tygodnie wcześniej – bo 21 października – w krakowskiej TAURON Arenie zagra Swedish House Mafia. Krakowscy fani EDMu już wcześniej mieli się więc z czego cieszyć – wszak ma prawo cieszyć duże wydarzenie muzyczne w preferowanym klimacie, i do tego jeszcze bez potrzeby długich podróży. Teraz te osoby mają jeszcze jeden powód do zadowolenia.

Alan Walker ponownie w Polsce

Niecałe dwa tygodnie wcześniej – bo w sobotę, 8 października – gród Kraka odwiedzi Alan Walker, dla którego wizyta nad Wisłą staje się już powoli coroczną tradycją. Mogliśmy go zobaczyć w akcji u nas już czterokrotnie, w tym aż dwa razy na FEST Festivalu. Punktem wspólnym tych bookingów z nadchodzącym koncertem jest promotor – agencja Follow The Step.

Nadchodzący polski koncert norweskiego fenomenu będzie częścią tegorocznej trasy koncertowej o tytule “Walkerverse”. Obejmie ona Amerykę Północną i Europę – w tym także Kraków. Polscy fani będą mogli więc usłyszeć na żywo największe przeboje Alana, a także zapewne co nieco niewydanego materiału.

Sprzedaż biletów za chwilę

Przedsprzedaż biletów startuje już 11 maja o godzinie 10:00. Natomiast ogólna sprzedaż startuje dwa dni później – 13 maja.

Ceny biletów zaczynają się od 119 złotych – ta cena dotyczy najwyższych sektorów trybun. Wejściówki na niższe sektory kosztują od 139 do 159 zł. Miejsca na płycie są podzielone na dwie pule – zwykłe (149 zł) i Golden Circle (199 zł). Szczegóły (i same bilety) znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej informacji znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu.

Total
45
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?