kontakt

No i stało się – Hardwell powraca na scenę EDM! Jego comeback jest jednak dość zaskakujący dla wielu fanów jego brzmień. Podczas swojego występu zamykającego Ultra Music Festival 2022, Robbert zaprezentował w pełni autorski i niewydany materiał. Mało tego – Holender praktycznie zupełnie odrzucił dotychczasowy sound na rzecz hybrydy bigroomu z techno. Powrotowy występ możecie zobaczyć pod tym linkiem – a tymczasem skupmy się na tym, co zapoczątkował występ w Miami.

Rusza trasa “Rebels Never Die”

Hardwell rusza bowiem na światową trasę koncertową. Zobaczymy go w głównej mierze na europejskich festiwalach oraz w dużych halach koncertowych. Tour “Rebels Never Die” rozpoczął się w Miami – kolejnym przystankiem jest Jerozolima, a dalej czołowe eventy, takie jak Ultra Europe, Tomorrowland, UNTOLD czy Creamfields. W międzyczasie jeszcze występ na Ibizie, a na jesieni trasa przenosi się na koncertowe areny w Ameryce, Europie i Azji.

Hardwell wystąpi w Polsce!

Jednym z celów Robberta na ten rok jest Polska – a konkretnie łódzka Atlas Arena. Tam Hardwell wystąpi już 12 listopada. Start show o godzinie 20:00. Sprzedaż biletów na wszystkie lokalizacje startuje we wtorek, 29 marca, o godzinie 17:00. Rejestracja już ruszyła – zapisać się możecie na stronie internetowej producenta. Bilety na polski koncert będą kosztować od 139 zł.

Może być czarno-białym zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Hardwell 2022 WORLD TOUR REBELS NEVER DIE NOVEMBER 12 ATLAS ARENA LODZ, POLAND DJHARDWELL.COM/TICKETS SORTED”

kontakt