Alesso i EMDI domykają lineup drugiego dnia Sunset Square 2024

Alesso, Oliver Heldens, NERVO, Jax Jones, La Fuente, EMDI, DJ Kris, Matys – oni wystąpią 9 sierpnia w Gdyni podczas Sunset Square 2024.

sunrise

Coraz mniej niewiadomych jest już, jeśli chodzi o tegoroczną edycję Sunset Square. Po niewątpliwym sukcesie debiutanckiej edycji z Arminem van Buurenem jako headlinerem, odsłona 2024 została rozszerzona do trzech dni. Pierwszy z nich będzie skupiony na polskiej muzyce pop. W czwartek 8 sierpnia w Gdyni wystąpią wszak między innymi sanah, bryska oraz Daria ze Śląska.

Z kolei pozostałe dwa dni imprezy, czyli 9 i 10 sierpnia, są oparte już wyłącznie na tanecznej elektronice. O ile nie wiemy jeszcze, co będzie się działo na Skwerze Kościuszki w sobotę, o tyle plan na piątkową imprezę znamy już w stu procentach.

kalendarz

Mocny piątek

Większość nazwisk z lineup’u drugiego dnia Sunset Square 2024 poznaliśmy już jakiś czas temu. Wówczas ogłoszeni zostali Oliver Heldens, Jax Jones, NERVO, La Fuente oraz DJ Kris i Matys. Już wtedy organizatorzy, czyli agencja MDT Production, zapowiedzieli jedno dodatkowe ogłoszenie. I tu trzeba przyznać, że troszkę minęli się ze stanem faktycznym, ale tu akurat na naszą korzyść, bo nie jedna a dwie postaci zasiliły lineup. Przede wszystkim mowa tu o Alesso, który po dwóch latach od ostatniego występu w naszym kraju (notabene na Sunrise Festival) powraca przed polską publiczność. Będzie to główny występ wieczoru.

kalendarz

Listę artystów, którzy zjawią się 9 sierpnia w Gdyni, domyka EMDI – stały bywalec Sunrise Festival oraz postać znana z wielu polskich klubów i imprez.

Tym samym lineup Sunset Square 2024 na ten moment wygląda następująco:

sunrise

czwartek, 8 sierpnia
sanah
Daria ze Śląska
bryska
nita
Paula Biskup

piątek, 9 sierpnia
Alesso
Oliver Heldens
Jax Jones
NERVO
La Fuente
EMDI
DJ Kris b2b Matys

Niestety, wciąż nie znamy szczegółów dotyczących składu artystów na trzeci dzień wydarzenia. Zważywszy jednak na to, że rozpoczyna się ono za nieco ponad miesiąc, to pełny lineup powinniśmy znać naprawdę wkrótce.

kalendarz

kalendarz

Sunset Square 2024 – bilety

W dalszym ciągu dostępne są wejściówki tylko na pojedyncze dni – czwartek i piątek. Sprzedaż biletów na sobotnią część wydarzenia, a także karnetów (które zostały zapowiedziane na social mediach Sunset Square) ma ruszyć wkrótce. Obecnie wejściówka na czwartkową (popową) część kosztuje 229 zł, zaś na piątkową (elektroniczną) – 212 zł. Wszelkie szczegóły znajdziecie w bileterii eBilet.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?