Alesso nie będzie supportować Swedish House Mafii w Polsce? Szwed odwołuje występy

Na to wygląda, że Alesso nie będzie gościem trio Swedish House Mafia podczas krakowskiego koncertu, który już 21 października.

PDC

Trasa koncertowa trio Swedish House Mafia ruszyła pełną parą pod koniec lipca. Nie obyło się bez kontrowersji – wszak odwołano w sumie aż 8 dat – ale tam, gdzie występy się odbywają, frekwencja dopisuje. Najbliższe tygodnie pokażą, czy ten trend się utrzyma – już wkrótce bowiem SHM rozpocznie europejską część touru. Jednym z jego elementów jest koncert w krakowskiej TAURON Arenie, który odbędzie się już 21 października.

Miał być Alesso…

Jakiś czas temu na naszych łamach pisaliśmy o liście supportów na trasie “Paradise Again Tour”, która wyciekła i została opublikowana przez portal Pitchfork. Dowiedzieliśmy się z niej, że w dużej części europejskich lokalizacji (w tym także w Krakowie) oprócz SHMu wystąpi także Alesso. Byłby to jego drugi set w naszym kraju w tym sezonie. Przypomnijmy – Szwed stanowił istotną część lineup’u tegorocznej edycji Sunrise Festival.

emuze.me

Wątpliwości zaczęły się pojawiać jednak przy okazji oficjalnego ogłoszenia przez Alesso miejsc, w których wystąpi jako support przed szwedzkim trio. Z kilkunastu miast, które pojawiły się w wycieku, zostało pięć – Paryż, Madryt, Lizbona, Mediolan i Praga.

…ale go nie będzie

Jeszcze dziwniej sytuacja zaczęła prezentować się w ostatnich dniach. Na forach internetowych – w tym także na zrzeszającej fanów SHM części portalu Reddit – zauważono, że Alessandro odwołał występy w niektórych zapowiedzianych lokalizacjach. Na ten moment w żadnym z pięciu wyżej wymienionych miast Alesso nie widnieje jako gość koncertu. Zamiast niego wymieniony jest Vintage Culture. Oprócz Brazylijczyka, w Mediolanie pojawi się jeszcze Andrea Oliva.

PDC

Na ten moment nie ma za bardzo co liczyć na występ Alesso w Polsce. Co więcej – nie mamy także żadnych informacji odnośnie tego, kto będzie podczas polskiego koncertu Swedish House Mafii odpowiadać za support act. Na ten moment możemy z grona “podejrzanych” o występ przed Swedish’ami wykluczyć Vintage Culture. Producent będzie wszak tego dnia w Amsterdamie na imprezie duetu Claptone.

Mamy nadzieję, że zawirowania związane z supportem nie będą oznaczać odwołania całego koncertu.

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?