Wypadek samochodowy z udziałem fotografa Alesso w Hollywood. Stan jest poważny!

sunrise

Przyjaciel i fotograf Alesso miał bardzo poważny wypadek. Corentin, bo tak właśnie się nazywa, przechodząc przez ulicę w Hollywood, został potrącony przez samochód. Sprawca wypadku, mającego miejsce w poniedziałek, uciekł – mimo to policja Los Angeles jest na dobrej drodze do odnalezienia go. Alesso poinformował na swoim Instagramie, że Corentin jest po operacji mózgu i jego stan jest krytyczny. Szwed uruchomił także zbiórkę pieniędzy, aby możliwie jak najszybciej pomóc mu dojść do siebie po tym fatalnym zdarzeniu. Więcej szczegółów we wpisie wraz z tłumaczeniem poniżej:

 

kalendarz

https://www.instagram.com/p/Bp7s_zbAxwK/?fbclid=IwAR1fCjsnTxdlUxmFgwVokvM6zbqKKzGvCMpucXzm66HYFBObC6ssstlNjEs

kalendarz

 

We wtorek, 6 listopada, mój przyjaciel Corentin był ofiarą wypadku samochodowego. Został potrącony przez samochód podczas przechodzenia przez ulicę w Hollywood. Kierowca uciekł, ale policja Los Angeles próbuje dotrzeć do wyraźnego zdjęcia tablic rejestracyjnych. Nikt nie zasłużył na takie cierpienie, a zwłaszcza on. Corentin jest jedną z najbardziej pozytywnych i kochanych osób na świecie. Od dzisiaj, czyli 8 listopada, pozostaje on na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym po wczorajszej operacji mózgu. Doktor powiedział: – Miał krwotok mózgowy, 10 złamanych żeber z lewej strony (dużo siniaków w płucach), pękniętą śledzionę oraz złamaną lewą łopatkę i nogę. Zostanie na oddziale intensywnej terapii przynajmniej przez tydzień. Nie wiemy co z nim będzie. Cały czas go obserwują. Pokazuje kciuki w górę, co jest pozytywne. (…)”

sunrise

 

Corentin zaczął pracować w swojej branży w 2006 roku, współpracował między innymi z 50 Centem przez 10 lat, robił zdjęcia, montował filmy oraz budował jego markę w mediach społecznościowych. W muzyce elektronicznej oprócz Alesso, ma na swoim koncie relację chociażby dla duetu Axwell /\ Ingrosso.

Sytuacja bardzo przykra nie tylko dla artysty, ale też dla samego poszkodowanego i dla jego rodziny. Mamy nadzieję, że Corentin szybko powróci do pełnej sprawności i znów będzie mógł czerpać przyjemność ze swojej pracy.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?