kontakt

Przyjaciel i fotograf Alesso miał bardzo poważny wypadek. Corentin, bo tak właśnie się nazywa, przechodząc przez ulicę w Hollywood, został potrącony przez samochód. Sprawca wypadku, mającego miejsce w poniedziałek, uciekł – mimo to policja Los Angeles jest na dobrej drodze do odnalezienia go. Alesso poinformował na swoim Instagramie, że Corentin jest po operacji mózgu i jego stan jest krytyczny. Szwed uruchomił także zbiórkę pieniędzy, aby możliwie jak najszybciej pomóc mu dojść do siebie po tym fatalnym zdarzeniu. Więcej szczegółów we wpisie wraz z tłumaczeniem poniżej:

 

View this post on Instagram

On Tuesday, November 6, our friend Corentin was a victim of a hit & run accident. Corentin was hit by a car as he was crossing the street in Hollywood. The car took off but LAPD is investigating as we were able to get a clear picture of the license plate Nobody deserves to suffer like Corentin right now but especially him. Corentin is one of the most loving and positive people in the world. As of today, November 8, Corentin remains in ICU in critical condition after having brain surgery yesterday. This is what the doctor told us: – He had brain bleeding. – 10 Broken Ribs In left side (a lot bruising in lungs) – Rupture Spleen – Left broken shoulder blade – Left broken leg He will be in the ICU for at least 7 days. We won’t know how he is going to be. They are monitoring hour by hour. He gave thumbs up which is positive. We are raising money so Corentin can get the treatment to help him full recover and be able to move and think like he was before this accident. LINK IN MY BIO TO DONATE! Thank you.

A post shared by Alesso (@alesso) on

 

We wtorek, 6 listopada, mój przyjaciel Corentin był ofiarą wypadku samochodowego. Został potrącony przez samochód podczas przechodzenia przez ulicę w Hollywood. Kierowca uciekł, ale policja Los Angeles próbuje dotrzeć do wyraźnego zdjęcia tablic rejestracyjnych. Nikt nie zasłużył na takie cierpienie, a zwłaszcza on. Corentin jest jedną z najbardziej pozytywnych i kochanych osób na świecie. Od dzisiaj, czyli 8 listopada, pozostaje on na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym po wczorajszej operacji mózgu. Doktor powiedział: – Miał krwotok mózgowy, 10 złamanych żeber z lewej strony (dużo siniaków w płucach), pękniętą śledzionę oraz złamaną lewą łopatkę i nogę. Zostanie na oddziale intensywnej terapii przynajmniej przez tydzień. Nie wiemy co z nim będzie. Cały czas go obserwują. Pokazuje kciuki w górę, co jest pozytywne. (…)”

 

Corentin zaczął pracować w swojej branży w 2006 roku, współpracował między innymi z 50 Centem przez 10 lat, robił zdjęcia, montował filmy oraz budował jego markę w mediach społecznościowych. W muzyce elektronicznej oprócz Alesso, ma na swoim koncie relację chociażby dla duetu Axwell /\ Ingrosso.

Sytuacja bardzo przykra nie tylko dla artysty, ale też dla samego poszkodowanego i dla jego rodziny. Mamy nadzieję, że Corentin szybko powróci do pełnej sprawności i znów będzie mógł czerpać przyjemność ze swojej pracy.

kontakt