kontakt

Początek ubiegłej dekady był momentem rozkwitu rumuńskiej muzyki dance. Dość sporą popularnością cieszyły się wokalistki takie jak chociażby Inna, Elena czy Alexandra Stan. Ostatnia z nich zrobiła na całym świecie furorę swoim kultowym już dzisiaj hitem “Mr. Saxobeat“. Teraz piosenkarka podobnie jak jej inne, rodzime koleżanki postanowiła nawiązać współpracę z gwiazdami EDM. Mówimy tutaj o kobiecym collabie, ponieważ dość popularna swego czasu w Polsce wokalistka zaprosiła do studia australijski duet NERVO.

Potencjał na radiowy hit

Sama produkcja idzie w popularne od jakiegoś czasy trendy muzyki lat 80. Witać to nie tylko w samym utworze, ale również w teledysku, który tym razem zamiast skąpo ubranych pań dla odmiany prezentuje skąpo ubranych panów. “Come Into My World“, bo taki tytuł nosi wspólny utwór Alexandry Stan i sióstr NERVO, ma ogromny potencjał aby trafić do stacji radiowych na całym świecie, w tym również do naszego kraju.

Bardzo możliwe, że rumuńsko-australijsko kolaborację usłyszymy na żywo w Polsce w te wakacje. Już 7 sierpnia siostry NERVO pojawią się nad Jeziorem Logo w Trzciance. Wszystkie ogłoszone zagraniczne postaci ttegorocznej edycji Heartbeat Festival znajdziecie pod tym linkiem.

kontakt