kontakt

Dokładnie dwa lata temu miała miejsce ostatnia przed pandemią edycja Beach Party Trzcianka. Była to zresztą ostatnia edycja pod tą nazwą w ogóle – od 2020 roku event funkcjonuje jako Heartbeat Festival. Niestety, ubiegłoroczna edycja nie doszła do skutku z powodów wiadomych – tym samym jubileuszowa, 10. charytatywne wydarzenie z muzyką elektroniczną w Trzciance będzie mieć miejsce dopiero w te wakacje.

Całkiem niedawno organizatorzy Heartbeat Festival 2021 zaprezentowali kilka pierwszych nazwisk, które zameldują się w dniach 6-8 sierpnia 2021 nad jeziorem Logo. W ostatnich dniach do takich postaci, jak Mike Williams, Moksi, Blastoyz czy Headhunterz dołączyli kolejni zagraniczni producenci i DJe.

Poprzeczka idzie jeszcze wyżej

Ogłoszenia te zainteresują w głównej mierze osoby posiadające bilety na drugi dzień imprezy – bowiem właśnie 7 sierpnia zagrają zaanonsowane postaci.

Fanów future house’u powinien zadowolić dość lubiany wśród polskiego EDMowego community Brooks

…o hardstyle’owe uderzenie na sam koniec imprezy zadba Noisecontrollers

…zaś headlinerski slot tego dnia stanowią popularne w naszym kraju siostry NERVO.

Tym samym poznaliśmy już wszystkie zagraniczne postaci Heartbeat Festival 2021. Obecnie lineup wygląda więc tak:

piątek, 6 sierpnia
Blastoyz
Headhunterz
Mike Williams


sobota, 7 sierpnia
Brooks
Moksi
NERVO
Noisecontrollers

Za chwilę kolejni artyści

W najbliższych dniach ogłoszona zostanie polska część lineup’u. Jak udało nam się dowiedzieć, nad jeziorem Logo po raz kolejny nie zabraknie czołowych postaci rodzimej sceny EDMu. Na szczegóły będzie trzeba jednak jeszcze troszkę poczekać.

Bilety na Heartbeat Festival wciąż są w sprzedaży. Na ten moment najbardziej opłacalną opcją jest kupno karnetu na obydwa biletowane dni (czyli piątek i sobotę) w cenie 199 złotych. Więcej szczegółów i opcji wejściówek znajdziecie pod tym linkiem.


foto: ErZet Arts

kontakt