kontakt

Temat Sunrise Festival 2022 rozkręca się coraz bardziej. W ubiegłym tygodniu do lineup’u dołączyli Tchami i Malaa, z kolei w poniedziałek ogłoszona została scena I AM HARDSTYLE, na której wystąpią Brennan Heart i inne ważne postaci hard dance. Dziś przyszedł czas na kolejne informacje dotyczące składu artystów. Tym razem zadowoleni powinni być fani muzyki trance – bowiem na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu wystąpi duet Aly & Fila!

Po raz pierwszy w Kołobrzegu

Będzie to pierwszy raz egipskiego duetu w Kołobrzegu – mimo, iż Sunrise Festival to brand mający sporą trance’ową historię. Panowie są naprawdę dobrze przyjmowani za każdym razem, kiedy występują w naszym kraju. Nie powinno to dziwić – wszak ich upliftowy i euforyczny styl jest bardzo popularny wśród polskich trancemaniaków.

Duet Aly & Fila powróci do Polski 23 lipca i wystąpi podczas trzeciego dnia Sunrise Festival 2022, na dedykowanej muzyce trance Blue Stage.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎2 osoby i ‎tekst „‎SUNRISE 2 e TIVALI VAL 2022 عه SATURDAY 23.07 BLUE STAGE RMF MAXXX‎”‎‎

To dopiero początek

Lineup zaczyna wyglądać coraz okazalej, ale to wciąż dopiero początek ogłoszeń. Podczas Sunrise Festival 2022 na pięciu scenach wystąpi bowiem około 100 artystów z Polski i zagranicy. Aktualizowaną na bieżąco listę artystów znajdziecie pod tym linkiem.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kontakt