I AM HARDSTYLE częścią Sunrise Festival 2022! Brennan Heart i ekipa wystąpią w Podczelu

Brennan Heart i jego brand I AM HARDSTYLE przejmie jedną ze scen podczas trzeciego dnia Sunrise Festival 2022.

kalendarz

W ubiegłym tygodniu miały miejsce kolejne wzmocnienia lineup’u Sunrise Festival 2022. Ogłoszeni zostali jedni z faworytów festiwalowiczów z edycji 2019 – czyli Tchami i Malaa. Dołączyli oni do ogłoszonych jeszcze w październiku headlinerów, którymi są David Guetta, Marshmello, Faithless i Fatboy Slim. W tym tygodniu przyszedł czas na ogłoszenie kolejnych artystów, którzy wystąpią w Podczelu w dniach 21-24 lipca 2022 roku. Tym razem przyszedł czas na gratkę dla fanów harder styles.

I AM HARDSTYLE na Sunrise Festival

Do trzech razy sztuka – tak będzie można powiedzieć o obecności brandu I AM HARDSTYLE na Sunrise Festival. Brennan Heart i ekipa mieli pojawić się w Podczelu już w 2020 roku – niestety, wówczas (a także w 2021 roku) plany pokrzyżował koronawirus. Wiele wskazuje jednak na to, że w 2022 roku wydarzenie odbędzie się już normalnie – dlatego też ten takeover ma duże szanse wreszcie stać się faktem.

emuze.me

Względem ogłoszeń na 2020 i 2021 rok, skład planowany na takeover I AM HARDSTYLE uległ zmianie. Z lineup’u wyleciał Aftershock, a na jego miejsce wskoczył duet Audiotricz. Oprócz tego, na scenie Silver podczas trzeciego dnia imprezy (sobota, 23 lipca) wystąpią Brennan Heart, D-Block & S-Te-Fan, Coone, Zatox i Code Black b2b Toneshifterz.

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?