Sunrise Festival 2023 startuje z ogłaszaniem lineup’u. Znamy pierwsze nazwiska!

Lineup Sunrise Festival 2023 otwiera duet Aly & Fila, który wraz z własną wytwórnią przejmie trance’ową Blue Stage.

sunrise

Od lat przełom lutego i marca to istotny moment dla polskich fanów elektronicznych festiwali. Wtedy to właśnie z ogłoszeniami i sprzedażą biletów rusza Sunrise Festival. Pandemiczne lata trochę to zaburzyły, ale tym razem wszystko wróciło do normy. Tym samym sprzedaż wejściówek rusza 1 marca, zaś nieco wcześniej w świat idą wieści o pierwszych artystach, którzy wystąpią w Kołobrzegu.

Aly & Fila przejmują jedną ze scen

W ostatnich latach na pierwszy ogień szły największe gwiazdy tanecznej elektroniki. Tym razem jednak MDT Production poszli nieco inną drogą, która ewidentnie wygląda na kontynuację trendu obranego już w ubiegłym roku. O co chodzi? Ano o ukłon w stronę starszej części ich widowni, która pozytywnie przyjęła powrót niedzielnego after party czy zapowiedź sceny retro podczas ostatniego dnia tegorocznego Sunrise Festival. Podobnie sunrise’owcy mający najwięcej stażu mają prawo zareagować na ogłoszenie obecności duetu Aly & Fila, który przejmie jedną ze scen imprezy w piątek, 21 lipca.

kalendarz

Takeover wytwórni Future Sound Of Egypt będzie się wiązał z obecnością wielu znanych fanom muzyki trance postaci. W sumie, za deckami Blue Stage zameldują się:

kalendarz

Aly & Fila
Alex M.O.R.P.H.
Ben Gold
Ciaran McAuley
Ferry Corsten
Paul Thomas
Will Atkinson

To dopiero początek

Już wkrótce poznamy kolejne nazwiska z tegorocznego lineup’u Sunrise Festival 2023. Przypomnijmy – impreza odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2023 w kołobrzeskim Podczelu. Sprzedaż biletów startuje 1 marca o godzinie 12:00 na stronie sunrisefestival.pl.

sunrise


foto: Gromysz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?