W 2022 zabrakło The History Of Sunrise. Co z 2023? Sunrise Festival ma jasną odpowiedź

Organizatorzy Sunrise Festival 2023 już na ponad pół roku przed imprezą zapowiadają jasno – będzie The History Of Sunrise.

sunrise

Kampania dotycząca Sunrise Festival 2023 powoli rusza. W tym tygodniu poznaliśmy oficjalną datę przyszłorocznej edycji, a także datę rozpoczęcia sprzedaży biletów. Jak się jednak okazuje, nie są to jedyne informacje, jakie włodarze kołobrzeskiego wydarzenia mają do przekazania potencjalnym uczestnikom. Tym razem sprawa dotyczy The History Of Sunrise – segmentu nastawionego na tzw. “starą gwardię”, nierzadko pamiętającą inaugurację z 2003 roku.

Sprawdź także: Największe klasyki Sunrise Festival

kalendarz

Zapowiadane przez organizatorów na Sunrise Festival 2022 niedzielne granie w stylu retro – jeśli mamy opierać się na opiniach uczestników – nie było tym, do czego wszyscy się przyzwyczaili. Nie brakowało w sieci komentarzy krytykujących brak klasyków kojarzonych z pierwszymi edycjami kultowej imprezy. Na to jednak wygląda, że DJ Kris i spółka wzięli sobie opinie w tym aspekcie do serca – bowiem już na ponad pół roku przed otwarciem bram festiwalu padła jasna deklaracja dotycząca THOS.

ultra

Organizatorzy zapowiadają: będzie retro

W udostępnionym na social mediach festiwalu poście organizatorzy Sunrise Festival powiedzieli jasno – festiwalowa niedziela będzie stać pod znakiem klimatów retro. W niedzielę 23 lipca jedną ze scen mają przejąć DJ Kris wraz z postaciami, które występowały już podczas pierwszych edycji kołobrzeskiego wydarzenia.

Plan jest prosty! DJ Kris zabierze Was w wyjątkową podróż po wszystkich edycjach naszego wydarzenia. Ten, od którego wszystko się zaczęło będzie Wam sterem przez całą noc, a razem z nim zagrają ikony pierwszych edycji festiwalu.

To nasza historia, z której jesteśmy dumni. Tego nie można przegapić! Prawdziwe retro all night long w atmosferze Sunrise Family.

Czy ta deklaracja udobrucha fanów klimatu rodem z pierwszych edycji SF? I przede wszystkim – czy DJe, którzy zagrają na The History Of Sunrise, staną na wysokości zadania? O tym przekonamy się już w dniach 21-24 lipca – bo to właśnie wtedy odbędzie się Sunrise Festival 2023. Przypominamy – sprzedaż biletów startuje już 1 grudnia.

sunrise


foto: Gromysz

kalendarz

Total
20
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?