Your Ghost Production

Mimo iż sytuacja związana z pandemią COVID-19 w perspektywie globalnej powoli zostaje opanowywana, to nadal wielu imprezowiczów martwi się o swoje ulubione eventy. Sporo festiwali, takich jak chociażby Tomorrowland, przenosi się na nieco późniejszy termin, mając tym samym większą pewność. Jesień wydaje się obecnie dość racjonalną porą roku, jeżeli chodzi o wielki powrót imprez. Stąd też pojawiało się wiele pytań, czy tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event odbędzie się zgodnie z planem. Organizatorzy uspokajają i w połowie października zapraszają do stolicy Holandii.

Jubileuszowa edycja

W tym roku Amsterdam Dance Event będzie obchodziło dwudziestopięciolecie swojego istnienia. Po ubiegłorocznej edycji, która odbyła się w formie online organizatorzy potwierdzają, iż w tym roku wydarzenie odbędzie się stacjonarnie. Duży wpływ na to ma spodziewane w nadchodzących miesiącach przyspieszenie procesu szczepień, a także wdrożenie tzw. szybkich testów.

Całość rozpocznie się 13 października i potrwa aż do 17 października. Z pewnością będzie to święto dla wszystkich imprezowiczów, którzy tęsknią za udziałem w tego typu eventach.

Your Ghost Production