Amsterdam Music Festival 2019 – Znamy timetable imprezy!

Amsterdam Music Festival to impreza, podczas której m.in. poznajemy zwycięzcę rankingu DJ Mag. Znamy już pełne timetable tegorocznej edycji!

sunrise

Amsterdam Music Festival to impreza, która de facto zamyka Amsterdam Dance Event. To własnie podczas AMF poznajemy najpopularniejszego artystę EDM na świecie wg rankingu organizowanego przez DJ Mag (wyniki z 2018 znajdziecie, wchodząc w ten link) Od dwóch lat festiwal wskoczył na jeszcze wyższy poziom, a to za sprawą specjalnych setów B2B największych gwiazd muzyki elektronicznej, które łączą siły na tę wyjątkową noc. Organizatorzy imprezy, która już w sobotę odbędzie się na Johan Cruyff Arena, podali właśnie rozpiskę występu.

Lineup znany jest już od jakiegoś czasu. Teraz poznaliśmy dokładny “rozkład jazdy”. Imprezę swoim setem rozpocznie Mike Williams. Jeszcze przed podaniem najpopularniejszego DJa na świecie, które nastąpi około 1 w nocy (a więc o godzinę później niż w ubiegłych latach), swoje umiejętności zaprezentują David Guetta oraz Tiesto. Na wyjątkowy set B2B W&W i Timmy Trumpeta trzeba poczekać aż do 2:30. Mamy też nie najlepszą wiadomość dla fanów 150 uderzeń na minutę. Coone – jedyny przedstawiciel hardstyle’u w stawce zagra tylko trzydziestominutowego seta na zakończenie AMF.

kalendarz

To będzie gorący tydzień w Amsterdamie – pełno klubowych imprez organizowanych przez znanych artystów, wszelkie konferencje muzyczne czy właśnie AMF. Dla miłośników muzyki elektronicznej to istny raj. Niestety nie każdy może być w tym czasie w Holandii. Tym, którzy zostaną w domu, będzie dane obejrzeć transmisję live z festiwalu, o której pewnie dowiemy się w ciągu najbliższych dni.

kalendarz

foto: festivalsquad.com

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?