Amsterdam Music Festival 2021 – Znamy datę tegorocznej edycji!

Poznaliśmy datę tegorocznej edycji Amsterdam Music Festival. Event ma odbyć się podczas ADE 2021 na Johan Cruijff Arena.

reklamuj_sie

Ostatni ponad rok wprowadził do naszego życia poważną dawkę niepewności. Jednym z pierwszych aspektów życia, które musiały pójść w odstawkę z powodu pandemii, były imprezy masowe. Co prawda w niektórych częściach świata udaje się już powrócić do realizacji dużych festiwali, to w Europie wciąż nie wiadomo, jak potoczy się tegoroczny sezon. Jednakże, o ile lato może być pod tym względem spalone, o tyle na jesieni może być już nienajgorzej. Z podobnego założenia wychodzą organizatorzy Amsterdam Music Festival, którzy właśnie ogłosili datę tegorocznej edycji.

Przy okazji ADE

Tradycyjnie już AMF odbędzie się czwartego dnia Amsterdam Music Event (które także odbędzie się w formie stacjonarnej). Tym samym tłumy fanów EDM spotkają się na Johan Cruijff Arena (stadion Ajaxu) 16 października. Na ten moment nie wiadomo, jakie środki ostrożności zostaną zastosowane, nie wiadomo również nic o uzależnieniu udziału w imprezie od zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Start sprzedaży biletów w formie pre-sale startuje 3 maja. Aby wziąć udział w tej turze, należy zarejestrować się na stronie eventu. Standardowa tura sprzedaży startuje natomiast trzy dni później, 6 maja. Organizatorzy (czyli ALDA i Insomniac) zapewniają, że jeśli holenderski rząd nie pozwoli na realizację AMF w 2021 roku, możliwy będzie zwrot biletów.

Co z rankingiem DJ Mag Top 100 DJs?

Pewną tradycją związaną z Amsterdam Music Festival jest również ogłoszenie podczas imprezy wyników rankingu DJ Mag Top 100 DJs. Na ten moment nie ma jeszcze potwierdzenia odnośnie tego, czy taka atrakcja będzie częścią tegorocznego wydarzenia. Na to będziemy musieli najpewniej poczekać do ogłoszenia przez DJ Mag informacji dotyczących tegorocznego głosowania. To powinno nastąpić najwcześniej w czerwcu.

Ostatni raz był w 2019 roku

Gwoli przypomnienia – w 2020 roku AMF nie odbył się z powodu COVID-19. Z kolei podczas ostatniej zrealizowanej stacjonarnie edycji (w 2019 roku) zagrali między innymi David Guetta, Tiesto, Armin van Buuren, Alesso, Don Diablo oraz Timmy Trumpet w secie b2b z W&W. Kto zaprezentuje się w tym roku? Przekonamy się zapewne za kilka miesięcy.

reklamuj_sie

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?